Jump to content

BIKE [2007-2020]

Guest milosklikar

Recommended Posts

• Replies 31.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Gustaf

4146

• spineshank

3139

• kupko

2281

• TLD

2077

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mě by to právě na dávkovači na mýdlo nebavilo Tak jako by mě nebavilo šukat blbou...

Co je tohle za blbečka, ten Teatime?

Vidím, že jsi z Prahy. Tak tedy zítra v sedm ráno na rozcestí pod Divokou Šárkou, tam bude tou dobou klid a žádní lidé. Bez nožů, musím pak jít do práce.

No dyk jo.. jede to rychle, ček je za chvilku vyblbnutej.. todle má takovou závodnější geometrii, ale když si najdeš "gravel bike", vypadá to civilnějc a fakt bys to měl lepší, než kupovat bika na ježdění po silnici.

Edited by Micey

Se koukni na cyklokrosový závody, co tam jezděj a skáčou:) Ale jasný, chceš horáka.

Kupovat teď nový kolo a bejt mi spíš jedno, co to je (se slušnou výbavou), pohledám starší (2-3 roky) skladovky na různejch eshopech. Mívaj na ně třeba 30% slevy, to kolo je furt stejný, akorát má kapku jinej design..

Nebo ten Canyon je prej dobrej.

Obecně bych se vykašlal na karbon (to je ale taková moje úchylka:)) a soustředil se na co nejlepší vidli a kola.

Tak blbost to neni, jen mi prostě špičkovej hliníkovej rám přijde lepší než průměrnej karbon. Ale on v týdle kategorii už dělá pořádnej hliník asi málokdo. Jestli vůbec někdo:)

Přestanu plácat a nechám to zkušenějším, pak se pochlub, cos vybral..

Super, z toho se mi asi nejvíc líbí ten Cannondale - jen na tu lefty vidlici bych si asi dlouho zvykal. Na druhou stranu ten Haibike je za tu cenu taky parádní...

Hele a co třeba ještě toto ? https://www.canyon.com/cs/mtb/exceed/exceed-cf-sl-7-0.html

Super, z toho se mi asi nejvíc líbí ten Cannondale - jen na tu lefty vidlici bych si asi dlouho zvykal. Na druhou stranu ten Haibike je za tu cenu taky parádní...

Hele a co třeba ještě toto ? https://www.canyon.com/cs/mtb/exceed/exceed-cf-sl-7-0.html

jeden Cannondale je tady v bazaru, ale je to tuším L,což ti bude velký
  • adasek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...