Jump to content

BIKE [2007-2020]

Guest milosklikar

Recommended Posts

• Replies 31.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Gustaf

4146

• spineshank

3139

• kupko

2281

• TLD

2077

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mě by to právě na dávkovači na mýdlo nebavilo Tak jako by mě nebavilo šukat blbou...

Co je tohle za blbečka, ten Teatime?

Vidím, že jsi z Prahy. Tak tedy zítra v sedm ráno na rozcestí pod Divokou Šárkou, tam bude tou dobou klid a žádní lidé. Bez nožů, musím pak jít do práce.

To se takhle říct nedá.. třeba já jsem vloni přešel z celopéra zpět na pevňáka a nemůžu si to vynachválit, je to paráda. Donutí tě to mnohem víc makat celym tělem, jen nesedíš a nešlapeš.. na celodenní tůry po horách bych chtěl celopéro, ale na moje rychlejší vyjížďky do dvou hodin je pevňák skvělej.

A co Tomáš píše, že 70% asfalt, tam je celopéro asi vůbec nesmysl..

Jinak si teda taky myslim, že dávat za to kilo je fakt zbytečný. Bude možná o kilo lehčí než kolo za pade, a při vší úctě, na tvoje použité je to kapku overkill:)

Edited by Micey

Ja spis premejslim, jestli vyhledove u novyho bajku jit do 29' kol. Merim 178cm.

Vcera jsem zahlid v telce nejaky MTB cross country zavody, jely holky, a vsechny snad mely 29ky. Takze asi se to i smou vyskou da...

No a HT vs. celopero, to bude asi taky dilema...

Spine, nesouhlasim. Ma full i HT. Bude to za mesic a kousek rok, co sem si postavil oceloveho enduro pevnaka na 29 a reknu Ti, je to takova prca na tom. Samo, ze pohodli fullu je jinde, ale tam kde ful zehli a ty skoro nevnimas co je pod Tebou, na ht se porad kralovsky bavis. A to jak se kolo chova na rozbitejch sjezdech pod brzdou, to je proste bozi :)

Ja spis premejslim, jestli vyhledove u novyho bajku jit do 29' kol. Merim 178cm.

Vcera jsem zahlid v telce nejaky MTB cross country zavody, jely holky, a vsechny snad mely 29ky. Takze asi se to i smou vyskou da...

No a HT vs. celopero, to bude asi taky dilema...

Nezabývej se tím co bude za 10 a více roků.

Spine, nesouhlasim. Ma full i HT. Bude to za mesic a kousek rok, co sem si postavil oceloveho enduro pevnaka na 29 a reknu Ti, je to takova prca na tom. Samo, ze pohodli fullu je jinde, ale tam kde ful zehli a ty skoro nevnimas co je pod Tebou, na ht se porad kralovsky bavis. A to jak se kolo chova na rozbitejch sjezdech pod brzdou, to je proste bozi :)

hele,tohle je prostě hodně subjektivní,já se třebas svezl na BMC HT co měl kámoš půjčenej na testování a úplně nadšenej jsem z toho nebyl,jasně že do kopce to jelo trošku jinak,ale já žádnej závodník nejsem :D

Tom s tím žádný rozbitý sjezdy asi neplánuje,takže jsem si říkal že ocení pohodlí i na polňačce fullu,Ale jak říkám,nejlepší je to zkusit sám ať vím jakej je to rozdíl :cheers:

• adasek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...