Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Ja spis premejslim, jestli vyhledove u novyho bajku jit do 29' kol. Merim 178cm.

 

Vcera jsem zahlid v telce nejaky MTB cross country zavody, jely holky, a vsechny snad mely 29ky. Takze asi se to i smou vyskou da...

 

No a HT vs. celopero, to bude asi taky dilema...

půjč si někde testovačku 29/27,5 porjeď se tam kde jezdíš a uvidíš sám co bude lepší pro tvoje ježdění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem šel rovnou z 26" na 29" a paráda. Už bych neměnil, zvyknul jsem si okamžitě. Porovnávám stejná kola Scott RC. 29" lepší po všech stránkách lepší a stabilnější do prudkého kopce, kde se zvedá přední kolo, nebo podkluzuje zadní.

Rychlejší po rovinách, lepší na nerovnostech, kořeny atd. Známý měří 170cm a měl ho dřív než já a spokojenost.

 

HT x celopéro. Foukám na 2 atm , kola 2,1" a celopéro mi přijde zbytečný.

Nejezdím kopce se skokama jako borci na sjezdových kolech ani nějaké těžké terény.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spine, zalezi cos jezdil,ja na tom mam v podstate sjezdovou geo a nejezdim jinde nez teren, volne po lese a pohoda. Jak pise Dali, foukam to na nizkej tlak a je to OK, a to mam ocel. Kdyz vezme karbon, ten jeste neco ,,pozere´´. A pokud chce jezdit jen lehke veci, polnacky, stezky atd, prijde me prave zbytecne tahat tlumic :) Ale jak rikas, at si vyzkousi oboje a vezme co mu vic sedi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na polnacky atd bych koupil Gravela nebo CX. Mám fulla a poŕad po nějakém štěrkoletu koukám ale asi jen pořídím rychlejší pláště. Naštěstí jsem nepodlehl modě a pořídil stále rozumné zdvihy 120 /110mm a zamikaténý tlumák takže rychlost je supr a traily zvládá také výborně. Podle me idealni univarzál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spine, zalezi cos jezdil,ja na tom mam v podstate sjezdovou geo a nejezdim jinde nez teren, volne po lese a pohoda. Jak pise Dali, foukam to na nizkej tlak a je to OK, a to mam ocel. Kdyz vezme karbon, ten jeste neco ,,pozere´´. A pokud chce jezdit jen lehke veci, polnacky, stezky atd, prijde me prave zbytecne tahat tlumic :) Ale jak rikas, at si vyzkousi oboje a vezme co mu vic sedi :)

hele to bylo řekl bych  XC závodní kolo,lehký,zadek prý chodí o pár mm takže to sezobe prý něco,to co máš ty poskládaný je něco jiné a věřím že si to na tom užíváš. :clap:

Já nemám vůbec potřebu řešit něco jiné,s tím co mám jsem naprosto spokojenej ať jedu co jedu,asfalt,šotolina,polňačka,les,kořeny,kameny. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasne, XC, to je takova zvlastni sorta :) :) :) Hele se nedivim, kdyz to delaj skoro porad stejne, obcas jen nikde privarej nejake ramynko :), ze to funguje a ses spokojenej :)

tak když něco dobře funguje není potřeba něco měnit,kdybych měnil tak jedině kvůli tomu teleskopu co dávaj,viděl si to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda nikdy nejdu na hranu materialu,na to nemam. Teda vedome,asi me bajk parkrat vytahl z pruseru kdyz jsem neco prepalil nebo jinak posral... Jedina planovana uprava objednani elastomeru pro max zdvih vidlice,tam jsem nekdy na hrane... Litam na tom prakticky denne a da se na tom sjet skoro vse

Zas zvedam ty babsky cinky...97642d490016a3ff8071afda7bc4ee18.jpg60097cd73c96a1f11187ef7eb71b7188.jpg

 

Mira Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni ještě na:

https://www.fahrrad-xxl.de/focus-raven-max-pro-x0029089

https://www.fahrrad-xxl.de/ghost-lector-7-lc-x0028593

https://www.fahrrad-xxl.de/ktm-myroon-29-prime-22-x0030295

 

Zejména v menších rámech se dá solidně vybrat. 

No jo, ale zas mi přijde blbý dát 60k a mít víceméně to samý co mám teď ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Super, díky moc. Ten Ghost z tohoto odkazu se mi moc líbí:

 

https://www.fahrrad-xxl.de/ghost-lector-7-lc-x0028593

 

Máte někdo nějakou poznámku, proč by to nebyla dobrá koupě ? Mě to všechny parametry splňuje a i ta cena mi přijde dobrá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se hodně líbí tahle ?diskotéka?.

Řeším že bych pořídil silničku k fullu, ale při mých nájezdech a tratích, my vychází tento kompromis jednoho kola.

Mám brouka v hlavě.

Apropo...nechce někdo canyon Nerve 29 Al 9.9, vel. L ? :)

post-23865-0-30081200-1532619805_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...