Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Tak kolegové, jsem ve finále, prosím o poslední zhodnocení. Vybírám už jen mezi:

 

 
 
a
 
 
Ten Ghost bude za 58.000,- Kč a ten Trek za 82.000,- Kč
 
Pro Trek hovoří tlumení IsoSpeed, lepší parametry, celoživotní záruka na rám a pořízení v ČR
 
Ten Ghost by byl z DE a hovoří pro něj samozřejmě značný cenový rozdíl :-) Mínusem je nutnost jakoukoli reklamaci řešit v Drážďanech..
 
Budu rád za každou radu nebo tip.
 
Díky moc
 
Tom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz na Trek háže error, ale ten ghost je dobře osazenej a navíc ti zbyde budget na případnej tuning.

 

Tak odkaz je zde: http://www.kola-visek.cz/114988/procaliber-9-8-sl/

 

Hele já bych do toho pak už právě vrážet nechtěl. Navíc co pak s těma použitema dílama, to je tak na vyhození...

 

Mně ten Trek normálně funguje. No, pokud ty prachy nebudou chybět, lepší kolo to asi fakt je.. ta vidlice na Ghostu je fakt divná věc, plus dvoupřevodník.

 

Co je na té vidlici horšího než u toho Treku ? A dvoupřevodník je horší než ten 1x12 u Treku ? Nebudou mi u toho 1x12 chybět kvalty ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je na té vidlici horšího než u toho Treku ? A dvoupřevodník je horší než ten 1x12 u Treku ? Nebudou mi u toho 1x12 chybět kvalty ? :-)

Hele osobní zkušenost nemám, ale jak píše Gustaf, nějakej důvod, proč to tak rychle přestali dělat, asi bude.. přijde mi, že jak je ten kluzák mnohem víc dole, musí dostávat rány od volnejch šutrů a podobně, což u vidle neni zrovna žádoucí. Na druhou stranu, určitě RS nevymyslel úplnou kravinu..

 Ten luxus toho, že neřešíš přesmykač a jen cvakáš vzadu, je fakt návykovej. A to řikám jako někdo, kdo 90% času jezdí s dvoupřevodníkem.. a rád by upgradoval. Převodů je dost, možná pokud nejezdíš závodně rovinatý maratony..

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máte pravdu. Musím přiznat, že 25.000,- Kč rozdílu je u mě docela dost, protože kolo mám na zábavu a nějaké závodění neplánuju, ale nerad bych ušetřil 25.000,- Kč s tím, že pak budu nešťastnej třeba z tý vidlice a budu si říkat, že jsem měl vzít ten TREK :-) 

 

Navíc se trochu bojím i té záruky, přeci jen jezdit kvůli čemukoli do Německa se mi moc nechce a na těch kolech se přeci jen sem tam nějaká záruka řeší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nez zacali vyrabet horaky a trekkingy, najezdil jsem spoustu km na starym favu v terenu. Blbnul jsem s tim i na draze na bikros. Zkusenost s beranama byla docela dobra, nebal bych se toho.

 

Já o gravelu taky uvažuju, ale asi bych rovný řídítka... Zkusil sem silnicku a ty berany a na sotoline? No nevím... A když už tak radši v karbonu třeba s 1x11... On to zas takovej zazrak nebude, vzdyt jsou to pláště 27,5 x 1,75 cca ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...