Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Nelze to brát podle věku, je třeba vyzkoušet. Velkou roli hraje vzrůst a "šikovnost" (motorika). Je to indivudální.

Viděl jsem už i dvouletou holku jak šlape o život.

Já prej jezdil taky od dvou a půl....a prej me na JIPI trápili na 15km vyletech :)

 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duke, pekny. A jak pise Gusta, hod tam pasku hned, mas to za chvilku a ocenis az zacne sychravo ty nizke tlaky na oslizlejch korenech, sutrech:). Akorat ten gripshift bych nemohl, v prudkym sjezdu kdyz dostanes pecku na ruce si prehodis a to asi neni prijemny... A me osobne se vubec nelibi kokpit. Jinak kolo parada, at slouzi!

Díky díky... zkusil jsem jen tak nahrubo zjistit váhu kola ... dělá to 12,7 kg včetně pedálů, počítače, držáku na mobil, košíku na bidon... což není nejhorší na kolo vel. L se zdvihy 140/130mm, obuté do těžkých plášťů s dušemi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm nevím, z kola mám takový lehký pocit, že vůbec nemám cukání gramařit :-)

 

Akorát ty gumy michelin půjdou z baráku, asi dám Schwalbe thunder burt nebo smart sam nebo maxxis crossmark... nebo continental crossking...

No a dnes jsem konečně poladil vidlici i tlumič, teď je to fakt super, Pike je bomba

 

P.S. Kolo i se mnou váží méně, než jsem před rokem vážil já sám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duke650, nic neměň, pokud to funguje a jsi v zásadě spokojený. Občas přemýšlím, proč má řada lidí, ihned po nákupu nového kolesa, potřebu provést jeho takřka kompletní upgrade. :) Že by sem zavál letní vítr z bikefóra? (...)

 

Jinak ten tvůj nový Scott je na oko moc pěkný. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky díky... zkusil jsem jen tak nahrubo zjistit váhu kola ... dělá to 12,7 kg včetně pedálů, počítače, držáku na mobil, košíku na bidon... což není nejhorší na kolo vel. L se zdvihy 140/130mm, obuté do těžkých plášťů s dušemi

váha super,být tebou tak fakt pořeším jen pláště a jezdím a užívám. Těch pár gramů za ty prachy nedávají moc smysl...D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední švih a odjezd nach Switzerland :-) Tak krásně mi to začalo a během patnácti minut se sformovala buřina, že jsem se málem posral. Naštěstí jsem našel takový kamenný mostek přes potok a tam to přežil.....to jsou dobrý masakry s těch veder.

post-364-0-46630000-1533382807_thumb.jpg

post-364-0-51815400-1533382813_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Déšť taky závidím. Tady by podle předpovědi mohlo sprchnout zítra. Snad.

 

Dneska jsem si dal pořádně do těla po těch našich kopcích. Vyrazil jsem ráno a na horách bylo příjemně. Jinak je znát, že se zkracuje den. Na odpolední švihy už beru světlo. Včera jsem se vracel o půl desáté a byla tma jak v pytli. 

post-33268-0-93669500-1533402929_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...