Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

 

Roura> Já jsem si dal včera raději míň vína a šel dříve do postele, takže analgetik nebylo třeba ;) Proč vlastně to dřevo kropí?

Myslím, že to je nějaká vyšší jakost smrku, tak aby rychle neschlo a nepraskalo. Je to třeba na dýhu, nebo něco jiného speciálního. Ale je to pouze má domněnka. Už to dělali loni.

Musím se zeptat hajnýho až ho potkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky ráno dvě hodinky po lese, taky s jedním ibalginem (zub), ale i to víno jsem v pátek popil :) Klid, nikde ani kolo, teplota ok, kdybych nemusel ráno do práce tak si to zítra zopakuju.

 

post-49277-0-85160900-1560600552_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes me malem svihlo. Uz deset minut lezim na dlazbe a knucim. Nejak jsem si nehidal piti a poslednich 20km jel uplne bez vody. Musim se ale pochlubit 7 km rovinaty usek kde vzdy jezdim full gas jsem jel prumerem 47,6 km/h uz ty nohy zase jedou :-) no a pak mi dosla ta voda :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojto, tady neni nikdo zvedavy na prumery na ebikuKez by byl na takove jako ty filtr na Strave!

 

To byl samozrejme joke. Ja na kole taky piju hodne a jsem nervni, kdyz mam prazdne bidony. Nechapal jsem, kdyz kamos v Alpach vylival v kopci vodu, ze to zbytecne nepotahne nahoru

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojto, tady neni nikdo zvedavy na prumery na ebikuKez by byl na takove jako ty filtr na Strave!

 

To byl samozrejme joke. Ja na kole taky piju hodne a jsem nervni, kdyz mam prazdne bidony. Nechapal jsem, kdyz kamos v Alpach vylival v kopci vodu, ze to zbytecne nepotahne nahoru

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak trochu mi fouklo do zad no ;) ale neprislo mi to jako podstatna informace :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně prosím - vybírám si kolo a jako nejvhodnější typ pro mé ježdění mi vychází gravel.

Mám v hledáčku Kellys Soot 50, Orbea Terra H40 a Giant Toughroad SLR.

Nejvíc se mi líbí Orbea, ale je také výrazně dražší. Které z těchto kol byste mi doporučili? Případně kam jinam zaměřit pozornost v oblasti do 35 tisíc Kč?

Moje výška je 181 cm, váha 86 kg, ježdění převážně po cyklostezkách a cestách v Praze a okolí. Důležitá je dostupnost jak skladová, tak možnost si kolo půjčit/projet v Praze. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...