Jump to content

BIKE [2007-2020]

Guest milosklikar

Recommended Posts

• Replies 31.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Gustaf

4146

• spineshank

3139

• kupko

2281

• TLD

2077

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mě by to právě na dávkovači na mýdlo nebavilo Tak jako by mě nebavilo šukat blbou...

Co je tohle za blbečka, ten Teatime?

Vidím, že jsi z Prahy. Tak tedy zítra v sedm ráno na rozcestí pod Divokou Šárkou, tam bude tou dobou klid a žádní lidé. Bez nožů, musím pak jít do práce.

Je tady i pár lidí, kteří pracují v cyklobranži, tak si dovolím dotazy

- kdybych chtěl tento zadní náboj s kazetou SRAM 11sp na XD ořechu předělat na Shimano 12sp (XT8100 nebo SLX7100), tak potřebuju ořech MicroSpline. Existuje takový ořech pro můj náboj DT Swiss Ratchet System? Našel jsem tento - je to ten pravý?

https://www.kupkolo.cz/dt-swiss-orech-mtb-shimano-12s-pro-148-142-12mm-ratchet-naboje_z106771/

- máte někdo osobní zkušenost s upgrade vidle RockShox (nejlépe Pike) z verze SoloAir na verzi DebonAir? Vyplatí se to?

post-166-0-55768300-1561019244_thumb.png

tak to je fajn, že to víme :clap:

Tak jsem šel nafotit Neurona na prodej a seru na to. Mám to vytuněné na 12,6kg včetně pedálů a pochybuju, zme by mi za to někdo dal aspoň 38k. To to raději nechám doma - teď už to asi padat dolů moc nebude. Dneska canyon zvedl u všeho zdvihy a jezdivý full aby člověk pohledal. Navíc u AL vše přes 14 kg.
ab10370bee6d6dc62a8c8b5b7107ffdc.jpg

sem chtel experimentovat s vahou a koupil si superlehke duse maxxis flyweight - jedna praskla, jeste to kolo ani nebylo poradne nahustene, tak dnes bude napinava vyjizdka, jsem zvedavy, kolik vydrzi ta druha :D

Jaký je tam váhový rozdíl?

S mladým chceme jet v so ráno 4 okolo Šternberku :) nebo kde to tam je :D

Edited by Tom4
  • adasek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...