Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Mam z Lidlu za 99,- a je dobra. Hlavne ma šlaufek, takze to nasroubujes a neunika to okolo.

 

Njn, co se dá dělat... Teď už na to seru a koupím obyc pumpicku v Dekaci za 7petek...

https://www.decathlon.cz/rucni-pumpicka-100-cerna-id_8056700.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyť je to jasné. Manžel je had, manželka je hadica a děti jsou šlaušky.

U čápů je to podobně. Čáp, čapica a čapata.

 

No tak rozhodně, máme třeba i klasiku že šel pštros s pštrosicí a pštrosáčaty do pštrosáčárny :D

 

 

Je to z německýho "Schlauch" takže je to šlauchek :D

 

Ale prd, německej šlauch je hadica, to dá rozum že pak nemůže být šlaušek hadicou a naopak,

a už vůbec né lidová kreativní tvořivost ve fromě šlaufku.

Pokud celý bývalý sudety říkají šlaušek tak je to šlaušek a fertig. :cheers: :) 

 

post-49277-0-84852700-1561104570_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak už asi vím, čím se budu bavit v zimě ... předběžně mám spočítaný upgrade z GX 2x11 na XT 1x12... 13 tKč

 

Nechces spis prodat kolo a koupit jine? 

Ekonomicky vyrazne lepsi varianta. Samotnej 2x11 groupset je relativne neprodejnej. Cele kolo pohoda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolo mám od 1.8.2018, kupováno jako použité od jednoho Němce.

Stavba na rámu který byl za cca 3500 EUR (celé kolo s tím rámem mívalo cenovku 190 tKč a s továrním osazením vážilo 11,4 kg - Scott Genius 900SL)

s poněkud zvláštním mixem komponentů.

Celkově je to kolo už dnes X krát lepší než jsem já jezdec, ale znáte to, člověk se nudí a vymýšlí pí-oviny.

Rám, vidle, tlumič, kola, brzdy, cockpit, váha, všechno cajk, naprostá spokojenost.

Jediné, co by sneslo upgrade, je pohon GX 2x11 (36/24 vpředu, 10/42 vzadu)

 

Za nové kolo, které by se mi líbilo jak ten můj černý švihák, bych musel dát raketu -

a jelikož jsem v červnu 2017 kupoval Orbea OIZ 27,5" celopéro celokarbon komplet XT  (fakt komplet včetně zapletených kol XT, taková monokultura :-)

následně v srpnu 2018 Scott 29" celopéro celokarbon s mixem GX (pohon) a XTR (brzdy)

tak to raději fakt "jenom" upgrade pohonu na XT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...