Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

 

Já jsem taky objel celou Evropu ve škodě 105, takhle to nemůžeš brát přeci :-) Decathlon jsou vyhozený prachy oknem, ale záleží jen na tobě....

afri a to si zas nemyslím. Za ty prachy je to dobrý kolo, pokud ti sedne. Nic lepšího asi nesezenes, pokud neoslovis nějakýho stavitele... Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri to je hroznej blud, ze kanon je nutne supr kolo a treba dekac kolo naprd:) 90% komponentu je ze stejnejch fabrik, geometrii uz uplne blbe nikdo nedela..

Toho Decathlonu se neboj, slusne osazeny kolo za dobrou cenu. Nez kupovat nejakou odrenou vec z druhy ruky nebo blbe vybavenyho fulla, kterej ti pak prijde pomalej..

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nikde nepíšu že by Cannondejl byl nej na světě, je to ale značka která má bohatou minulost a dost milníků v cyklistice, stejně jako Spešl, Scott a další známí výrobci. Decathlon jsem si párkrát prošel, je v pohodě, ale ty věci tam jsou ideální pro začátečníky a to úplně všechno. Xcmaniax už jezdil dost, bylo to jeho hobby a jít nakupovat do Decathlonu je dle mého nesmysl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem byl v Dekáči a musím uznat, že ty kolo vypadaly parádně i v nižších cenovkách. Vůbec bych se toho nebál. I na bike foru jsou ty kola hodnoceny pozitivně - oazený je to klasikou stejnou jak konkurence a u rámu se dostávají na dobré ceny, páč to dělají masově, ale ne nutně blbě. 

Já si tam pokoupil pár volovin, ale zklamaly mě hadry - ty mě přišly celkem drahé na "noname" třídu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nikde nepíšu že by Cannondejl byl nej na světě, je to ale značka která má bohatou minulost a dost milníků v cyklistice, stejně jako Spešl, Scott a další známí výrobci. Decathlon jsem si párkrát prošel, je v pohodě, ale ty věci tam jsou ideální pro začátečníky a to úplně všechno. Xcmaniax už jezdil dost, bylo to jeho hobby a jít nakupovat do Decathlonu je dle mého nesmysl...

Ja se k podobnym vecem radeji nevyjadruju, zazivam to denne kdyz nekde jedu nebo sedim... Vetsinou predstavy o hobby/profi materialu a konec v "Tescu". (Nic osobniho, at si kazdy samo koupi co chce.... )

 

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, vy mi dáváte. Neříkám, že mě Cannondale neláká, když jsem neměl prachy, ale jezdil jsem, byl to takovej nedostižnej sen. Teď nějaký prachy jsou, ale zase není čas na ježdění...

 

Koukám ještě na tohle pevný:

 

https://www.harfasport.cz/cannondale-f-si-carbon-5-2019/?parameter_id%5B142%5D=1416&snp%5B%5D=productDetail&cnt%5B%5D=false

 

Kromě rámu (kde je i vnitřní vedení), je ale asi všechno horší nebo stejný jako ten Dekáč :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13-kilový bajk na závody? No neviem...

Stále mám na mysli samozřejmě běžného uživatele, ne Mistra světa omeleta :-) Prostě Scalpel je víc do rychlosti, Habit víc na blbnutí.

 

Kluci, taková technická, chtěl jsem si vyměnit řetěz, ale nejsem si jistý jestli jsem koupil správně, je nějaký hubený ten nový. Původní byl KMC X10, 10-speed, teď chci dávat tento.

post-364-0-81009200-1561284908_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče kol z Decathlonu - většinou považováno za kola ze supermarketu, což je dané hlavně tím, že nejprodávanější kola tam jsou v cenové relaci 5-10 tisíc. Tím to pro většinu končí, zaškatulkováno a hotovo. Nicméně rok od roku je situace lepší a ta dražší kola už začínají vypadat opravdu dobře s nekompromisním poměrem cena/výkon. 

 

Já mám momentálně už druhým rokem loňský model XC 900 - 27,5", carbon, 1x12 gx eagle, Reba, mavic crossmax, sram level T brzdy (asi největší slabina, ale lehce napravitelná) a jsem s tím kolem velmi spokojený, aniž bych ho nějak šetřil. Za mě můžu jedině doporučit a pokud člověk nechce investovat velké peníze a nelpí na značce, tak může dostat kolo za rozumnou cenu s poměrně solidním osazením.   

post-36137-0-27069800-1561285813_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...