Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Hehe.. no buhvi co se tim mysli. Kazdopadne Cannondale ramy jsou samozrejme vyrabeny v Cine, Dorel (majitel) si to ridi spolecne se svejma ostatnima cyklo znackama (nemluve o jejich hlavnim businessu). Uplne mi chvilku prislo, ze si afri mysli, ze ty kanony jsou vyrabeny v nejaky lepsi Cine (a v lepsich fabrikach) nez vsechno ostatni:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole Afri sorry ale píšeš hajtra z Decathlonu - proč? Zkusil jsi alespoň někdy to kolo, když ho rovnou takto odsuzuješ? V DC máš možnost 3 dny si jakékoliv kolo na 3 dny vzít a otestovat, tak zkus té možnosti někdy využít a pak tady klidně piš o hajtrách ze supermarketu. Ale tato předpojatost mě trochu rozezlívá..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě, neber si to osobně, jsou to mé názory a neznamená to vůbec nic. Halda lidí tvrdí že třeba Cannondejl je přeplacený shit, beru, je to názor který mě nechává chladným :-) Prostě se mi nelíbí přístup masových výrobců a jejich mediální oblbování lidí. Zítra se tam zajdu podívat jestli se po letech něco změnilo, na jednu stranu jsem rád že jste mě je připomněli, protože jsem chtěl kupovat nové Suunta, ale v Decathlonu seženu určitě něco levnějšího s více funkcemi. Byl bych přeci blbej přeplácet značku :-) Zítra podám report z mé návštěvy....mrknu i na kola samozřejmě.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri v Decathlonu nemají jen jejich značky :) já tam kupoval celovku Black Diamond :)

Ale kola jsem v mem okolí viděl, a dvě spolukupoval (byl jsem odvoz kamarádů) a do 20k shit, vyšší cenovka mě nezajímala, je možné ze to bylo lepší.

Na druhou stranu si kamos koupil Canona na cca 20? (Možná 15 už nevím), a těm shitum s Deca to konkurovalo víc jak dobře :) proste lowend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A navíc tu nikdo nemluví o tom, že v Decathlonu si musíš koupit kolo a zbytečně nepřeplácet značku.. o tom vůbec nebyla řeč. Každý ať si koupí co chce:) mě se spíš nelíbilo to tvoje odsouzení - nikdy jsi nevyzkoušel, ale jsou to mrdky.

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi se líbí jak je Afri vždycky tak rozhodě zapálený pro značky co má rád. Ty mají firmy nejraději. Proto cpou ty pachy do toho marketingu :) 

 

Jinak nic proti cannondale- ostatně si ho asi pořídím, jo a ty head kola jsou absolutně ok. A businessově to byl skvělý nápad jak pro Head tak pro ty Opaváky ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, tvl kamarade, vis, ze Te mam rad, ale to kolo z Dekace nebude vubec spatny, a za ty prachy vyborny. Vim co chces rict a jak to myslis, ale s Kanonem ? Mozna tak pred 20ti lety... :) Za posledni dobu nic moc a co skoncil Jerome, vubec nic... Ted maj Ratboye, chtej zaujmout mlady a vratit se tam co kdysi Kanondejl byl, kdyz jezdila Missy a Brian atd..., ale ted je to stejna ,,sracka´´ jako kolo z Decathlonu, ve smyslu co myslis Ty :) Jinak samo obe kola funkcni pekne, beru to z pohledu znacky.

 

Duke650, diky za tip. Kdyz ctu, kde vsude je puma, tak mam pocit , ze u nas zije volne, jako treba zajici :) Paradne sem se projel Zdarakama, nadhernej kus zeme a pecka dopoledne. Priste beru kolo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenost s gravelem od Supa? Pořád se v tom výběru plácám. Můžu se dostat přes kamaráda cca o 20% níž s cenou u tohoto modelu, takže bych možná rozdýchal i tu barvu:

 

https://superiorbikes.eu/cz/2019/x-road/x-road-team-elite/gloss-orange-dark-red

 

Původně jsem chtěl vyšší verzi Team Issue na Ultegře, ale je bohužel v XL vyprodaná. Za tu cenovku jsem nic dalšího v karbonu nenašel. Díky předem za postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8,5 kg gravel je tezitko ? A co je se 105kou ? Ja do toho nevidim, mel jsem pujceny kolo na top komponentech, ale kamarad co silnice a podobne nesmysl :) jezdi, vozi vzdy jen to nejlepsi rikal, ze 105ka chodi super a za par kacek. Je to bejvalej zavodak, tak mu to verim no...

Asi si specifikoval podstatu gravelu :) , ale proc ne? Jako universal je to dobry a v terenu to projede dost.A zda je to na silnici pomale, netusim, ja silnici neznam, me prislo ze gravel leti strasne. Obecne. Toho Supa neznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

46 litru za těžítko na shimanu 105 nevim nevim. Na silnici pomaly, v terenu nepouzitelny.

Hmotnost neni uplne spatna. U nas jsou cesty tak rozdrbany tezbou, ze uz jich moc nedavam ani na fullu. Co jsou v pohode, tak na ty je full zbytecnej. Silnicku nechci, ale myslim ze na lesni asfaltky a sotolinovy cesty je gravel ideal. Vzhledem k tomu co ted jezdim, tak by mi na 60-70% cest gravel v poho nahradil fulla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...