Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Rybník plnej ryb, labutí rodinka, panoráma... Pařák jak prase nikoho jsem nepotkal, prostě idilka.... Až na závěr borec na ebiku, přez třicet mu nebylo. Na rovinatý polňačce se mne držel jak klíště, do trajlíku nešel, střihl si to po uválené cestě, no a pak mi vítězně ujel v 15% stoupáku. Řeknu vám že vypadá fakt komicky když se borec řítí skoro 20km/h do 15 % stoupání lesní neupravenou cestou... Ale měl radost jak mi to nandal... Jinak to byl pěknej den... 513e29cbd25a6c56567b269f54ff9166.jpg37c40b98de8732cfbecd1cf8c69320b5.jpg6d8221aacea3670ad0e038caef1f183a.jpg

 

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si myslím že jste si ze mě s tím Decathlonem trošku vystřelil kluci :-) Supermarket jak má být, co je super, že je vše pod jednou střechou, takže když jedete na dovolenou a uvědomíte si že jste něco zapomněli, tak to tam improvizovaně zařídíte, otevírací doba taky na pohodu. Co mě ale překvapilo jsou docela vysoké ceny. Šrot jak u Vietnamce samozřejmě za tašku hrušek, kvalitně lepší věci už tak nějak normál s cenami a značkové věci dražší než kdekoliv jinde. Victorinox, campingas, blackdiamond dražší než u konkurence a přitom to musí kupovat za pár šupů, jsou to takové ty klasické taktiky obrsupermarketů a lidi nakupují hlava nehlava, pět kas jelo naplno. Připadlo mi že ty lidi si tak nějak mysli že to nikde levněji nekoupí. Kola a cyklistické vybavení abych neurazil, tak jak říká pan Klaus, No Comment :-) Ale myslim že pokud plánujete jezdit dál než pět km do Lídlu a vzít to trochu seriózněji, tak to je ztráta času tam vůbec chodit. Vždyť je takových krásných, kvalitních a zajímavých kol všude okolo nás přeci..... :-)

post-364-0-60145600-1561479519_thumb.jpg

post-364-0-15590800-1561479526_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdražší jsem našel 39 a byl to karbon, tak mají možná akci...mě ti furt otravovali tam v těch srandovních vestičkách, tak jsem se nemohl soustředit :-) Jo a zakázali mi fotit, asi abych tu technologii svárů neprodal číňanům :-) Prý obrázky najdu na internetu...ale byli slušný, to jako jo, pěstí jsem tam od nikoho nedostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, tobě tam museli způsobit dříve nějaký sram na duši... Že máš teď takový decathlon komplex

Ne, to zase ne jako, možná to podávám moc zle :-) Vůbec bych se nebál tam nějaké věci nakoupit, speciálně pro děti, mají opravdu velký výběr a klidně tam někdy na nákup zajdu. Ale kolo bych si tam nekoupil, tak nějak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mě ale překvapilo jsou docela vysoké ceny. Šrot jak u Vietnamce samozřejmě za tašku hrušek, kvalitně lepší věci už tak nějak normál s cenami a značkové věci dražší než kdekoliv jinde. Victorinox, campingas, blackdiamond dražší než u konkurence a přitom to musí kupovat za pár šupů,...

Afri, ty si zmenil dílera či čo? Už asi stý príspevok na tému Decathlon, čo sa nedá čítať a pletie ľuďom hlavy...

 

Mimochodom, bajkami síce neposlúžim, ale môj trekový šatník sa za decathloňácky mení v poslednom čase dosť výrazne. Za pajdu tam mám lepšie fungujúce gate, ako u Arcteryxu za štvornásobok (v megazľave stále za dvojnásobok), neprefúkavé a nepotivé. Už som ostatné (Salewa, Direct Alpine, Montane) vyradil a nosím len tie z Dekáča, mám štvore. Merino tričká za dvacku, čo ma na rozdiel od icebreakeru nekúšu, trenírky za pár eur, čo na rozdiel od Direct Alpine nerežú. Atď., je tam kopec vecí veľmi slušnej kvality a za zlomok ceny renomovaných uoutdoorových výrobcov najmä medzi handrami. Veľa ľudí vláči na Island z dekáča stany (Quickhiker), veľmi slušné, veľmi odolné. Dosť nechápem, čo a prečo vypisuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Afri, ja si tam na moto koupil rychle schnouci rucnik asi za 129kacek a nafukovaci polstarek asi za 139kacek a super, spokojenej :)

jj, ty rychleschnoucí osušky jsou super. Koupil jsem ty menší i na auto a fungujou. Na zimu máme odtud boty do sněhu a trekovy kalhoty. Vše vyzkoušeno a pohoda. To samé i pro děti. Kurva afri, neodsuzuj to pořád :) Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekac je jako vsude jinde, neco sedne, neco ne. Mam merino, ok. Mam kosili, ok. Nejake trencle, hadry na kolo, vse ok. Batohy mi nesedi. Helmy na lyze, kolo mi nesedi. Bundy pul na pul.

Kolo? No, priznavam ze to bych tam nekoupil. Ale v tomto ohledu jsem snob ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...