Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Prosel jsem fakt kde co a ta vaha je proste vsude temer stejna. Ten Dekac je za ty prachy asi top nabidka. Volal jsem i kamosovovi do cykloprodejny, at mi da konkretni tip na neco podobneho a neumel konkurovat. Prej stav se, ja ti k tomu neco reknu. Nic mi nerikej a dej mi konkretni tip. Nic...

 

Kdyz mladymu vysvetlim tu vidlu, tak se o ty dve kila dolu dostanu. Ale uz ted vidim jak sice kyve ale vlhnou mu oci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Z Olomouc cca 170km ... v klidu tak 7 hodin, rychle tak 5:30. Praděd z Olomouce od Hl.nádraží otočím sólo pod pět hodin a to je cca 145km. Když pojedeme v klidu, pokec a pifko v cestě, máme program na celý den :) Není kam spěchat, kdo bude mít energie nazbyt, potáhne špici. 

 

Jinak každoročně jezdím Cobramův pohár ... Rýmařov - Skřítek - Dl.Stráně - Č.sedlo - Jeseník - Rejvíz - Vrbno - Vidly - Praděd - Rýmařov - Břidličná - Šternberk - Olomouc. Celkem 230km za 9h, 4km převýšení. Ale pořád je co dohánět, rekord dva roky zpět, 13h, 351km :D Ale to jsem byl už docela ko :D :D

A ty roky zpět to byl stejný závod a nebo jsi se ztratil? :D

Tu delší štreku jsi jel sám? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sel do kola a udelal jsem dobre.. chce to neco novyho, treba gravel, nebo proste neco co nemas a da ti novou motivaci:)

já šel do hodinek :D kolo mám jedno a jsem s nim spokojenej....

 

A to já zas pořád experimentuju a zkouším a zrovna ten gravel zvažuju. Spokojenej asi nebudu nikdy - stejně jako u hodinek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A to já zas pořád experimentuju a zkouším a zrovna ten gravel zvažuju. Spokojenej asi nebudu nikdy - stejně jako u hodinek :D

Kup gravel/silničku a k tomu Garmin Fenix 6 a bude se ti to doplňovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta Merida je hnusna a vazi 11,3...to pri absenci vidle nedava smysl.

Conway ma dobrou vahu, to by asi smysl davalo. Diky za tipy, ale uz jsem objednal ten Dekac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...