Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

Tome,posli mi adresu, nějakou tady ještě najdu. Jinak GT Avalanche bylo moje první lepší kolo. Zažil jsem toho s ním tolik, že jsem ho zkrátka nemohl prodat, takže ho mám teď na chalupě a párkrát ročně ho ještě vyvenčím.

Screenshot_20200428-080211.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 minutes ago, filltos said:

Pěkná emoji106.png
Vidím tam dobře i to PET obydlí? :)

Yes, najel jsem tam náhodou z jiné strany předevčírem a zjistil že je to vyčištěné, možná tajemní obyvatelé toho domečku :cigar: Před lety jsem tam měl docela velký bourák, tak na včerejší krasojízdu jsem oprášil želví krunýř :lol:

GOPR0180.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co má Afri, já po loňském masakru vozím toto a spokojenost. Obával jsem se, že to bude omezovat v pohybu, že se pod tím budu nadměrně potit atd. Zvykl jsem si během jediné vyjížďky, pohoda. Vejde se to i pod volnější dres, takže na jaře a na podzim to vozím schované pod dresem, v létě viditelně na dresu

https://www.ergonbike.com/en/article-bp1.html

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, filltos said:

Jakej máš krunýř? Taky o něčem takovým uvažuju, ale spíš mě to táhne k batohu s krunýřem.

To mám praletou mrécu, je to taková spíš vesta s chrániči žeber i hrudníku, z dob divokého mládí :punk:To nebrat, spíš jak píšeš batoh s kvalitním integrovaným krunýřem, taky začnu hledat. Já se jinak bez vycpaného batohu ani nehnu, ale dáš tam na rychlo něco tvrdého a malér může být na světě, takže ten pateřák v něm je ta výhoda, že nemusíš nějak moc přemýšlet co do něj všechno nacpat, aby bezpečí bylo zachováno. Také přemýšlím nad tou helmou co má Duke650 s tím senzorem, jelikož jezdím devět z deseti vyjížděk sám, dost u nás pročistili lesy, takže o zábavu bude letos postaráno. Jsi spokojený Duku650, nedělá nějaké falešné alarmy? 

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Helma se sensorem cajk, baterka v tomy vydrží skoro celou sezonu a když tak se přes aplikaci v mobilu ozve, že je čas na výměnu. Zatím nebyl ani jediný falešný poplach. A každý poplach můžeš ručně stopnout - po nehodě spustí odpočítávání /předem si nastavíš kolik vteřinú než to odešle varování na přednastavené kontakty. A ještě je tam jedna fičura, že když si přeješ, tak dovolíš, aby ta appka varovala tvoje kontakty při zahájení jízdy ... něco ve stylu "bacha vole Afri vyrazil na kolo, dnes bude na pohotovosti veselo"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, jak vozite na aute svoje karbonove fully? Asi budu muset koupit nosic a laboruju ktery. Jestli klasiku za ram, nebo ten hybrid co drzi jen predni kolo. Teda ten na predni kolo mi prijde jako fajn, jen jsem hamizny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...