Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

full si nech a kup za slušném peníz od někoho HT který pak proodas az prvek odroste

To mě samo taky napadlo, ale asi to pro mě není ideální řešení. Jezdil jsem opravdu hodně, objel jsem na kole Kubu, najezdil 1000km v Himalájích atd., ale už to není ono a full nejspíš nevyužiju. Tak to nakonec nejspíš vyměním za HT, dokonce jsem uvažoval i o nějakým lepším crossovým kole.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě samo taky napadlo, ale asi to pro mě není ideální řešení. Jezdil jsem opravdu hodně, objel jsem na kole Kubu, najezdil 1000km v Himalájích atd., ale už to není ono a full nejspíš nevyužiju. Tak to nakonec nejspíš vyměním za HT, dokonce jsem uvažoval i o nějakým lepším crossovým kole.

tak pokud to cítíš tak bych se podíval po nějakým jezdivym HT,které budeš mít oproti fullu super osazeny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si využít tohoto vlákna s prosbou o radu s výběrem nového kola. Poté co mi byl ukraden SCOTT Sportster- cross, se musím porozhlédnout po něčem novém na tuto sezónu. V podstatě přemýšlím o 29´biku nebo opět crossu.  Jezdím většinou po stezkách, lesních cestách, cestách a silnicích. Od letoška budu muset vozit taktéž dětskou sedačku a později možná vozík nebo dětské kolo na tyči. Z těchto důvodů bych se asi přikláněl k biku 29, protože mi připadá pevnější a stabilnější, ale rád si nechám poradit. Další požadavek mám, aby bylo kolo pohodlné a já na něm seděl víc vzpřímeně (bolí mě záda a za krkem... :D ) Jak toho dosáhnu? Zdvih vidle, představec, geometrie, vlaštovky?

 

Nějaké tipy? Mělo by to stát rozumný peníz a mít dobré osazení. Asi DEORE?

 

Za rady díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si využít tohoto vlákna s prosbou o radu s výběrem nového kola. Poté co mi byl ukraden SCOTT Sportster- cross, se musím porozhlédnout po něčem novém na tuto sezónu. V podstatě přemýšlím o 29´biku nebo opět crossu. Jezdím většinou po stezkách, lesních cestách, cestách a silnicích. Od letoška budu muset vozit taktéž dětskou sedačku a později možná vozík nebo dětské kolo na tyči. Z těchto důvodů bych se asi přikláněl k biku 29, protože mi připadá pevnější a stabilnější, ale rád si nechám poradit. Další požadavek mám, aby bylo kolo pohodlné a já na něm seděl víc vzpřímeně (bolí mě záda a za krkem... :D ) Jak toho dosáhnu? Zdvih vidle, představec, geometrie, vlaštovky?

 

Nějaké tipy? Mělo by to stát rozumný peníz a mít dobré osazení. Asi DEORE?

 

Za rady díky.

ghost kato 5 ht

 

http://www.ghost-bikes.com/bikes-2015/bike-detail/kato-5/

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...