Jump to content

BIKE [2007-2020]

Guest milosklikar

Recommended Posts

Krásný bike den to byl, to máš tedy recht Gustafko  :cheers: Vždycky když jedu trasu co jsem jel dnes, obdivuji jednu chatku v krásné divočině, skály, rybník a dvěstě metrů krásná malá hospůdka s dobrým jídlem. No a dnes od chatky na mě řvou kluci, ať jdu na snídani, tak jsem šel a dozvěděl se, že si chatku můžu klidně pronajmout za devadesát korun na osobu a to na jak dlouho chci, super, udělalo mě to obrovskou radost, už jsem doma domluvil dobrodružný víkend s mým malým capartem  :clap: Jinak snídani jsem si nedal  :lol2:

post-364-0-44422300-1431806427_thumb.jpg

post-364-0-45614100-1431806434_thumb.jpg

post-364-0-58085400-1431806440_thumb.jpg

post-364-0-20157600-1431806446_thumb.jpg

• Replies 31.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Gustaf

4146

• spineshank

3139

• kupko

2281

• TLD

2077

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mě by to právě na dávkovači na mýdlo nebavilo Tak jako by mě nebavilo šukat blbou...

Co je tohle za blbečka, ten Teatime?

Vidím, že jsi z Prahy. Tak tedy zítra v sedm ráno na rozcestí pod Divokou Šárkou, tam bude tou dobou klid a žádní lidé. Bez nožů, musím pak jít do práce.

Krásný bike den to byl, to máš tedy recht Gustafko :cheers: Vždycky když jedu trasu co jsem jel dnes, obdivuji jednu chatku v krásné divočině, skály, rybník a dvěstě metrů krásná malá hospůdka s dobrým jídlem. No a dnes od chatky na mě řvou kluci, ať jdu na snídani, tak jsem šel a dozvěděl se, že si chatku můžu klidně pronajmout za devadesát korun na osobu a to na jak dlouho chci, super, udělalo mě to obrovskou radost, už jsem doma domluvil dobrodružný víkend s mým malým capartem :clap: Jinak snídani jsem si nedal :lol2:

super afri, ta sninade vypada hodně lákavé :D :D se divim, ze si odolal

Přemýšlel jsem, ale to kuře na tom roštu leželo od včerejšího podvečera  :lol2: Teď mě docvaklo, že ty máš teď vyšší zdvihy než já, to je krach, musím šetřit  :cheers:

Kolem mě to je samej brutál, technické pasáže, výstupy a sjezdy, tady bych to využil a byla by to sranda  :punk: Samozřejmě mám i rád dlouhé výlety, kolikrát jedu i po silnici do jiného města, proto bych se nerad zbavil RZ120. Navíc mě nikdo nedá, co jsem do něj nasypal, takže šetřím a kola budou hold dvě, tedy tři  :D Jinak to je dle mého nejlepší volba do těch našich skal, však víš, furt chci to samý  :cheers:

vidlice Fox 32 Float CTD, O/C, Evolution, 150mm, 15QR thru axle, 1.5'

zadní tlumič Fox DYAD RT2 dual shock, 150/90mm, w/remote lever

Edited by African

Kolem mě to je samej brutál, technické pasáže, výstupy a sjezdy, tady bych to využil a byla by to sranda :punk: Samozřejmě mám i rád dlouhé výlety, kolikrát jedu i po silnici do jiného města, proto bych se nerad zbavil RZ120. Navíc mě nikdo nedá, co jsem do něj nasypal, takže šetřím a kola budou hold dvě, tedy tři :D Jinak to je dle mého nejlepší volba do těch našich skal, však víš, furt chci to samý :cheers:

vidlice Fox 32 Float CTD, O/C, Evolution, 150mm, 15QR thru axle, 1.5'

zadní tlumič Fox DYAD RT2 dual shock, 150/90mm, w/remote lever

tak sem zvedavej...snad se tu brzo pochlubis :D vyser se na hodinky a kup ho hned :D

Xc ano, ale dej si ty nějaký pěkný technický sjezd na krátkým, pak na vysokým odpružení a napiš, co tě bavilo více :-)

• adasek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...