Jump to content

BIKE [2007-2020]

Guest milosklikar

Recommended Posts

sezona je pred nami, ked budes mat zaujem, mozme vystartovat do karpat, ti ukazem pekne veci

jj ked budem mat cas v co dufam tak sa ozvem :) ale s tou fullkou si mi dal uplneho chrobaka do hlavy ...  :frusty:  :wallbash:  :suicide_anim:

• Replies 31.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Gustaf

4146

• spineshank

3139

• kupko

2281

• TLD

2077

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mě by to právě na dávkovači na mýdlo nebavilo Tak jako by mě nebavilo šukat blbou...

Co je tohle za blbečka, ten Teatime?

Vidím, že jsi z Prahy. Tak tedy zítra v sedm ráno na rozcestí pod Divokou Šárkou, tam bude tou dobou klid a žádní lidé. Bez nožů, musím pak jít do práce.

jj ked budem mat cas v co dufam tak sa ozvem :) ale s tou fullkou si mi dal uplneho chrobaka do hlavy ... :frusty: :wallbash: :suicide_anim:

na fulla je to ale tak ještě jednou tolik prihodit Edited by Gustaf

to bude asi dost blbe kvoli biku ked uz sme na chronomagu tak aspon pre nejake dreamwatche :)

to sme, ale já už hodinky moc nerwsim...jedny obyc golany, který mám už 4 roky asi...

26 27.5 29, je to fuk. Stejně je to na 95% stejný :)a teď může začít přesvědčování...

Gustave u 29 jsem narazil na dva mínusy, které neřeším. Velké zasednutí za sedlo může znamenat kontakt zadku s kolem, to u 26 nehrozilo. A druhá věc, točivost v malých rychlostech není jako u 26ky, prostě se to tam nevleze z principu tak dobře. Ale jak píšu, prostě to neřeším a jezdím na 29tce XC, i když má zdvihy cca 170mm. Ono není XC jako XC, ale to se dá těžko vysvětlit zarytým chrtům :D

26 27.5 29, je to fuk. Stejně je to na 95% stejný :)a teď může začít přesvědčování...

Gustave u 29 jsem narazil na dva mínusy, které neřeším. Velké zasednutí za sedlo může znamenat kontakt zadku s kolem, to u 26 nehrozilo. A druhá věc, točivost v malých rychlostech není jako u 26ky, prostě se to tam nevleze z principu tak dobře. Ale jak píšu, prostě to neřeším a jezdím na 29tce XC, i když má zdvihy cca 170mm. Ono není XC jako XC, ale to se dá těžko vysvětlit zarytým chrtům :D

s tim posedem za sedlo... to řeší teleskop a je po problémů :) fakt užitečná vyfikundace :D s tou manévrovatelnosti nevím...zatím sem nic takového nepocitil. ale já sem ted prostě az nečekaně s 29er spokojenější a zpátky na 26 už bych nešel. jak se říká, kdo jednou zkusí....

Každý jsme jiný a není nad osobní zkušenost, zkoušel jsem všechny tři rozměry a mě osobně nejvíce vyhovuje 26" a 27,5". Neviděl jsem v těchto rozměrech nějáký velký rozdíl. 29" je dost změna a vím, že ji nechci ani zadarmo, jelikož je to takový nemotora a prostě mě ta jízda nějak moc nebavila. Jako kolo na 29" letí pěkně, to zase ano, ale jelikož nejsem žádný velký závodník, tak na co. Jak říkám, každému sedne něco jiného a věřím tomu, že Gustaf je spokojený, mě kamarád na Epicovy taky vyčíta každou vyjížďku jak na té praleté 26" můžu ještě jezdit  :cheers:

• adasek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...