Přejít na obsah

Budou na 18 cm ruku?


Doporučené příspěvky

Sel jsem asi stejnou cestou jako ty...prvne zamilovani se do wengeru (presne techto sea modrych) pres hanowy a nakonec mam na ruce orienty raye modre...z wengeru jsem vystrizlivel jak jsem presne tyhle modely mel na ruce v obchode, hodinky fakt velke a logo s krizem razi a je taky velke...hanowy trochu lepsi na zivo, ale tky dle fotek z netu zklamani...orienty na zivo pekne, na ruce a jinem pasku jeste lepsi...hlavne o polovic levnejsi...safir jsem ozelel...mam ruku 17,5 a orienty na nich mi nevadi...wengery mi uz vadily...takze pokud muzes mrkni na zivo a pak rozhodni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám ruku 19 cm a mám potápky 42 bez korunky a pilotky 44 mm a taky v pohodě( navic jsou dost vysoke) Jinak ty hodinky jsou dobře výrazné a jednoduché. Jestli se Ti líbí tak bych je bral, já mám Zena a taky tje tady pořád kritizováno logo. A mi se zrovna libí ( mnohem větší problém mám se směšně malým strojkem/ průzorem vzhledem k velikosti. Stejně se Ti po nějaké době omrzí každé hodinky zvlášť na tomto fóru:) Tak si je kup budeš mít chvíli klid a ušetříš moc času a nakonec i peněz jak budeš posouvat limit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...