Přejít na obsah

Co nosí vaše protějšky


Návštěvník Bedjasson

Doporučené příspěvky

ono nie kazda zena ma chut nosit urcite hodinky stale na ruke, pripadne si ich pravidelne natahovat :) ( jednu taku mam doma ). takze pri zenach mi akosi vkusne baterkace nevadia...

Já to mam podobně, proto dostala solární Seika bez datumovky a spokojenost :)

 

Teď řeším, že jí koupím něco sportovnějšího a nevím jestli SKX013 jsou dobrá volba...  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mam podobně, proto dostala solární Seika bez datumovky a spokojenost :)

 

Teď řeším, že jí koupím něco sportovnějšího a nevím jestli SKX013 jsou dobrá volba... :frusty:

Jsou. V reálu vypadají i na drobnější ruce dobře. A já se tím směrem taky mohu dívat, aniž by mě kroutilo :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já o tom nepochybuji, líbí se mi 007, takže 013 taky v pohodě. Spíš myslím, co ona na to a jestli automaty se dnem a datem jsou dobrý nápad :)

Z toho jsem měl taky obavy - před tím měla vždy jen quartzky se dnem a datem, bez šroubovací korunky. Ale princip nastavování je vlastně stejný, takže vysvětlení i s vyzkoušením zabralo asi 5 pět minut. Dalších pět minut jsem pak v jednom kuse opakoval, ať na korunku nesahá mezi 21:00 a 04:00.

Blbé ovšem je, že jsem při hledání vhodných hodinek nejdřív náhodou narazil na SBDC001 a následně na SBDC007... :axehead:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník dlubix

Pěkný kombo. Ale myslel jsem, že tvoje paní nosí Damasko.

 

Musím tě důrazně upozornit, že moje paní neni Hasňa, ani Alda...  vole!  :lol2:

Upraveno uživatelem dlubix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Jé, ty vole, kde je tvůj smysl pro humor?

 

Měl jsem tam dát smajla, jak jsem se tu u toho tlemil :D Problém psaného textu, no.

 

EDIT: ještě to šlo editnout  :lol2:

Upraveno uživatelem dlubix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výběr byl dlouhý a nelehký, do mechanik se jí moc nechtělo, nicméně nechala se navést na správnou cestu, myslím...Japonský baterky dopadly... ;)

Už víc jak rok je nosí ku vší spokojenosti.. :)

post-14607-0-53897500-1415714968_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný, Marty. Já objednal pro paní k vánocům Seiko Atlasy s bílým cifrem a k tomu bílou Z22.

 

Díky Marťas..Koukám, taky jsi vybral pěkně, tak snad bude paní dostatečně potěšena..Taky přemýšlím, že bych pro pani něco takovýho objednal... :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...