Přejít na obsah

Co nosí vaše protějšky


Návštěvník Bedjasson

Doporučené příspěvky

Seiko super , ale B&R za mna velmi nie...

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Moniko, ty B&R jsou tak hnusné, až jsou boží. Ještě před rokem a čtvrt jsem si na SEWu říkal, že jsou hnusné, nezajímají mě a stánek jsem úplně minul. Při odchodu jsem si říkal, že si aspoň vemu katalog. Doma jsem nad ním strávil několik hodin, zrálo to ve mně a na minulý SEW už jsem jel hlavně kvůli B&R. Tyto dámské se nám líbily hned, svoje pořád ještě vybírám, ale je to jen otázka času :-) Nikdy neříkej nikdy!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie Seiko by som potom celkom rada videla na manzelkinej ruke...

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Pokud chceš vidět SKX009 na ženské ruce, tak na mé krásnější polovičce. Sedí jí pěkně, myslím. 

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/60640-co-nosí-vaše-protějšky/?p=2034322

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dnes brousil po Ostrave a najednou vidim bazar. Rikam si, hodim oko, treba tam neco bude. No, prohrabal jsem sufle na narazil na damsky hodinky, docela se mi zalibily. Napis swiss made jsem nebral moc vazne, bazarnik za ne chtel 39,- Kc. No ale pak koukam, ze naramek ma plny dilky, zadnej plech, stezejky jsou sroubovaci. Zaplatil jsem kyzeny obnos a kdyz jsem je doma otevrel, tak je swiss made znacenej i strojek a dokonce i puvodni baterka. Myslim, manzelky Casia ziskaly noveho souputnika.

post-60272-0-93217600-1516049118_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...