Přejít na obsah

Co nosí vaše protějšky


Návštěvník Bedjasson

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Dík, já už s tím prudil v jinejch vláknech, tady bylo fajn, že jsem celkem věděl, že se jí líbí, takže ve finále byly ve hře jen tyhle a pak ještě červený. Nakonec vyhrály modrý, jako přeci jen asi univerzálnější. Ale jsou to fajn hodinky, sám o nich začínám uvažovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 4. 2022 v 23:23, xbraj19 napsal:

No tvl, nevím co ta paní hulí, ale asi je to dost silné....nejlepší je věta:

Žena, která uvěří, že porodit - nejen dítě - je třeba v čase stanoveném výpočtem, rodí stylem muže

tvl rodit stylem může a to nejen dítě  :D

 

 

Taky jsem se dozvedel, ze "Hodinky voní jako barbershop". Super clanek!

Upraveno uživatelem Potkan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 4. 2022 v 19:52, pesnoaar napsal:

Tohle sem musim dat emoji23.png

https://www.synestesis.com/post/proc-hodinky-kradou-zenam-zenstvi


Sent from my iPhone using Tapatalk

Takže: Anoushka Shankar má perfektní byt milenky😲 = Anoushka je něčí milenka. Hodinky nepatří do ženského světa, ale do světa mužů. Anoushka nosí hodinky = Anoushka je milenka nějakého gaye, protože kdo píchá Anoushku, ten píchá chlapa! Nosí přece hodinky, že jo...? 🤣

Whatthafuck? 😲

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jsem trochu off topic, jednak ne protějšek (ale dcera), jednak nenosí (neví o nich). Dceři k promoci jsem objednal u českého AD hodinky, na základě vlastních zkušeností se značkou Certina a zlákán produktovými fotkami, např. zde

https://www.helveti.cz/certina-ds-8-lady-c0330512211800

Když přišly, byl jsem lehce rozčarován a zklamán... rozměry (dcera,"hodinkově nepolíbená", nosí smartwatche na střídačku s velkými šmuky zn.Storm), i srovnáním s produktovými fotkami. Jsem blboň, a váhám jestli je s omluvou nevrátit obchodu. Nebo byste to neviděl i tak "tragicky" a předali jí je, přátelé?

 

 

 

IMG_0135.jpg

IMG_0134.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...