Přejít na obsah

Co nosí vaše protějšky


Návštěvník Bedjasson

Doporučené příspěvky

spoustu peknych hodinek v tomto necekanem vlakne, ale panove, oholte damam proboha ruce!!!

 

A proč probůh? Blond choupky dvě stránky zpátky v reálu ani nepůjdou vidět (záleží na stupni opálení) a i jinak, pokud to není vyloženě extrém tak je to za mě v pohodě. Holit si ruce už mi přijde moc. Stačí když po těch našich zlatíčkách vyžadujeme ať si holí jiné partie těl. A to pamatuju retro "sestřihy", vlastně nesetřihy.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S mojí šéfovou (původem z Ukrajiny), jsem se onehdá bavil na téma hodinky/partnerka a bylo mi řečeno, že darovat hodinky partnerce přinese rozchod.

Možná na tom něco pravdy bude, páč jsem přítelkyni dal asi troje hodinky a asi 3x se již chtěla odstěhovat.

No a nebo nebude chyba v darovaných hodinkách, ale ve mně :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S mojí šéfovou (původem z Ukrajiny), jsem se onehdá bavil na téma hodinky/partnerka a bylo mi řečeno, že darovat hodinky partnerce přinese rozchod.

 

To slyším poprvé. Platí to i na manželky?  :)

Chci dat manzelce k petatřicátinám hodinky a mrzelo by mě kdyby se potom kvůli tomu se mnou rozvedla.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To slyším poprvé. Platí to i na manželky?  :)

Chci dat manzelce k petatřicátinám hodinky a mrzelo by mě kdyby se potom kvůli tomu se mnou rozvedla.  :)

Včera mi říkala milostivá, že to prej slyšela v rádiu. Prý to něco jako odpočítává čas k rozchodu. Asi pověra, ale když je někdo pověrčivej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...