Přejít na obsah

Co nosí vaše protějšky


Návštěvník Bedjasson

Doporučené příspěvky

Tak jsme se včera v noci cestou z hospody zajeli vykoupat na pískovnu. A že prej sem jí měl upozornit, že nejsou vodotěsný... No už jsou zabalený a připravený na cestu k Tondakovi. Mě klepne...

drzim palce!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová drahá je alergická na kov. Oleze i z nýtkú na kapsách u riflí a hodinky nenosila snad nikdy. Bíža taky vadí, i nekvalitní stříbro a nerez. Takže jsem byl limitován 100% titanem (poté co dva týdny nesundala titanové náušnice, které jsem ji pořídil). Za ty peníze super. Překvapivě nejsou o moc tmavší než ocel, safír, cifr perleť (na fotce nejde vidět). Už je tři dny vůbec nesundala z ruky. Oba máme velkou radost

 

9a48d6a286ccbf8cff3de9215e38e13d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová drahá je alergická na kov. Oleze i z nýtkú na kapsách u riflí a hodinky nenosila snad nikdy. Bíža taky vadí, i nekvalitní stříbro a nerez. Takže jsem byl limitován 100% titanem (poté co dva týdny nesundala titanové náušnice, které jsem ji pořídil). Za ty peníze super. Překvapivě nejsou o moc tmavší než ocel, safír, cifr perleť (na fotce nejde vidět). Už je tři dny vůbec nesundala z ruky. Oba máme velkou radost

 

dobra prace. Co platina a bily zlato? To muzou byt dalsi mety...

Upraveno uživatelem filo-boxer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cely dva tydny :) doted nosila BfB, ale mrzelo ji, ze nemaj tah, tak obmenila kone. a k tomu ma svoje DJ36, co sem ji dal k nar., ale je holt hlavne beckova..

 

 

 

 

 

a na lautr litacku ma DIC z praveku naseho vztahu :)

 

BfB ji padnou prekvapive skvele, na to, jak jsou to velky hodinky  :notworthy: Ty Navi, to uz neni vonco...

Upraveno uživatelem Karussell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořídil jsem přítelkyni Seiko SYME51K1. Není to uplně žádná sláva a výkřik poslední techniky. Rezerva je jenom 24 hodin, ale používá je v práci denně, takže běžej pořád. Celkově jsem v dané cenové kategorii byl příjemně překvapen zpracováním a i přesností. Pro srovnání pod nimi jsou moje SNZG15J1, které ve srovnání s nimi působí jako nástěnné hodiny. 

post-38973-0-65091800-1441140727_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...