Přejít na obsah

Co nosí vaše protějšky


Návštěvník Bedjasson

Doporučené příspěvky

 

Jediná volba pro mou ženu, když jsem jí cca před rokem kupoval nové hodinky, byla značka Daniel Wellington. O ničem jiném nechtěla slyšet. Tak je tedy má...

Uplne Vidim jak sedi u večeře parta Číňanů u svickove wellington a říkají si jak pojmenovat hodinky aby se to tvarilo luxusne a tradicne. To me vždycky napadne když jdu na Chodově kolem jejich stánku.

post-24237-0-37404600-1461826399_thumb.jpg

Upraveno uživatelem SCIFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uplne Vidim jak sedi u večeře parta Číňanů u svickove wellington a říkají si jak pojmenovat hodinky aby se to tvarilo luxusne a tradicne. To me vždycky napadne když jdu na Chodově kolem jejich stánku.

Tak to sedí, souhlas. Doufám, že se mi podaří postupem času ji přesvědčit, kam by příště její kroky, co se týká hodinek, měly směřovat. Jestli se mi to ale podaří, budu potřebovat maximalizovat budget, protože hezký příklad je telefon. Pár let zpátky používala dlouho jeden androidí Samsung. Pak jsem ji naučil na iphone a teď už chce každý rok nový, navíc ideálně s kapacitou 64GB :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uplne Vidim jak sedi u večeře parta Číňanů u svickove wellington a říkají si jak pojmenovat hodinky aby se to tvarilo luxusne a tradicne. To me vždycky napadne když jdu na Chodově kolem jejich stánku.

tohle vypadá spíš na prasečí panenku:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...