Přejít na obsah

Kladkovy luk


Doporučené příspěvky

Ja prehledl, ze to bylo v AT. Ted uz je mi to jasny, uprimnou soustrast. Zase az poridis ten luk, muzes jim to vratit:-)

 

Uz jsi zacal posilovat paze? Ted jsem zkousel, jak se mi klepou ruce... hadam bych luk ani nezamiril natoz neco trefil:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, takze u kladkovych je tiez lepsie mat vacsi luk?

aku velkost by si zhruba doporucil na tento typ strelby?

btw. HOYT je ok?

ktory luk ma nastavitelne veci bez pouzitia modulov?

(ako pisem, este do toho nejdem, mam cas zatial nasavam)

 

Já ti nevím...32" je malý luk. Délka nátahu se mění výměnou modulu, takže pokud bys chtěl změnit styl či si luk přizpůsobit, budeš muset kupovat moduly. Já bych do toho nešel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, druhy raz ma uz nechytia :)

paze posilovat nemusim, myslim ze sporty ktore aktivne pestujem maju optimalny vplyv aj na sporty buduce :)

ale viem o com hovoris...

 

Ja prehledl, ze to bylo v AT. Ted uz je mi to jasny, uprimnou soustrast. Zase az poridis ten luk, muzes jim to vratit:-)

 

Uz jsi zacal posilovat paze? Ted jsem zkousel, jak se mi klepou ruce... hadam bych luk ani nezamiril natoz neco trefil:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoyt je výborná volba, ale jsou docela drazí. Bowtech, Diamond, nějaké PSE, High country archery, Hoyt s GTX kladkama, Martin archery a ještě spousta jiných má kladky s otočným modulem. Většinou to chce stáhnout manuál, tam to bývá uvedené.

Edit: Je to tak, čím delší luk, tím lepší-stabilnější. Na 3D klidně 32" ale větší je lepší. Na Fitu a terče určitě nad 35", ale to je ideální stav. Univerzální mi přijdou luky kolem 34-35 palců. Ale popravdě nastřílet výborně se dá s čímkoliv.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je výborná volba. Za ty peníze asi neporazitelná. Sám výrobce píše, že je to solidní terčový luk za výborné peníze. Párkrát jsem si vystřelil s konstrukčně podobným lukem-2013 Freak Max a jako dalo se to, ale já jsem zhýčkaný tím, že luky na lov/3D jsou po výstřelu klidnější(ale to už je šíp pryč, takže tě to vůbec nemusí zajímat), protože mají víc položené ramena, kdežto terčové luky je mají víc napřímené takže mají větší tendenci vyskočit z ruky. Zkrátka tohle je luk, který ti může vydržet mnoho let a až se třeba začneš více specializovat na nějakou disciplínu, můžeš si pro ni pořídit nejvhodnější luk. Tohle je univerzál, který dokáže všecko dobře, rozhodně tě nebude omezovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...