Přejít na obsah

Fortis B-42 Marinemaster - domácí rezenze


Strocek

Doporučené příspěvky

 ETA 2836-2 je stabilná, aspoň vo Fortiskách šlape ako má, a ak do plusu tak super. Nespomenul si pri antireflexe nádherný modrastý odtieň. Okamžitá zmena dňa a dátumu cca za 5 min polnoc- to je bleskovka. V noci rád sledujem orbit sekundovky, kde pri lumi sa stráca jej jemne trhaný pohyb. Oceľový ťah je veľmi dobrý a na tých zubaticiach by hodinky dostali ešte viac techno výraz. Naopak kaučuk som nikdy nemal, tak si ma nalákal ešte viac. Spona je plecháč a za chvíľu bude samý škrabanec, ale to patrí k noseniu.

 

Fajn výber, nech ti slúžia.

 

pozn. Archymede?..tss...archimede ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 ETA 2836-2 je stabilná, aspoň vo Fortiskách šlape ako má, a ak do plusu tak super. Nespomenul si pri antireflexe nádherný modrastý odtieň. Okamžitá zmena dňa a dátumu cca za 5 min polnoc- to je bleskovka. V noci rád sledujem orbit sek..dovky, kde pri lumi sa stráca jej jemne trhaný pohyb. Oceľový ťah je veľmi dobrý a na tých zubaticiach by hodinky dostali ešte viac techno výraz. Naopak kaučuk som nikdy nemal, tak si ma nalákal ešte viac. Spona je plecháč a za chvíľu bude samý škrabanec, ale to patrí k noseniu.

 

Fajn výber, nech ti slúžia.

 

pozn. Archymede?..tss...archimede ;)

Tééda já jsem vostuda, tak to se omlouvám, na to že jsem si je prohlížel nějakej týden, tak bych si název Archimede mohl pamatovat. Jako kaučuk je fakt paráda uvidíš, že to není špatný krok. Jednak jim trochu odlehčíš, a i jak ten černý kaučuk tak i ten oranžový silikon se super nosí a hodinkám dá vyniknout. K antireflexu jsem napsal svoje poznatky to, že hezky odráží modrou, jsem nevěděl jestli to nedělají i jiné antireflexy, jako jestli to není standard. Rychlý přechod datumu mi unikl a to v práci požívám datum docela hodně, ale večer mi to uniklo, ale je dobré, že i ostatní uživatelé hodí svoje poznatky do placu. 

 

Díkes  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na dýnku bylo taky "kosmonautské" logo - ani ne tak proto že by si u Fortisu někdo popletl profese, jako proto že na Bajkonuru se hodinky z této "námořní" řady svého času prostě fasovaly...  :cool02:

post-18308-0-65405700-1366458217_thumb.jpg

 

Jak to je vlastne s temi dynky? Zalezi jen na nahode, jestli je tam ponorka popr. kosmonauti, nebo se tak rozlisuji konkretni serie? Nemuzu se nikde dopatrat odpovedi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych řekl (čistě můj názor), že ta ponorka je asi novější záležitost, stejně jako ta luneta, že Marinemastery vycházejí z Kosmonautů no a začali indexy a datumem a pak asi luneta a dýnko. Ten datum mi taký není jasný, proč 5min před 12.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Daemonultimate, Strocek: A co když jsou ty ručičky prostě z fabriky chybně osazené vůči čerstvě sestavenému strojku? :rolleyes:

U těch "mých" to tuším přeskakovalo až po půlnoci - ale nechci kecat protože už je nemám...

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

A jedna historka z dnešního dne. Sedím na obědě a přijde kolega a tak kecáme a najednou se mi nakloní nad Mástry a říká ty vole, co to máš za hodinky, to vypadá, že tam není sklíčko...  :lol2:

Jo občas mě taky u nich sklíčko mizí. Nevím co s tím. Za chvíli tam zas je. Asi nějaký paranormální jevy nebo co :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa ti ale vobec necudujem... Mam to tak uz pol roka. Sem tam sa mi nieco zapaci samozrejme, no pri pohlade na ruku ma to hned prejde... :D

Tak jasně, já se taky občas podívám na jiný a samozřejmě se mi líbí i jiný, ale jak říkáš, pak mrknu na ty svý a jsem spokojenej s tím co mám  ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...