Přejít na obsah

ELTON SPORT SNOW & FERRARI; HEUER AUTAVIA VICEROY


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny chronomágy, :)

 

dlouho jsem otálel, jestli to sem vložit dnes nebo později, protože oboje hodinky v nadpisu ještě nejsou kompletní (Sportům chybí pořádný řemen, ale už ho místní machr zrno šije. Autaviím zase pro změnu schází vložka do lunety, která už je ale na cestě).

 

Protože jsem nedávno oslavil čtyřiadvacáté narozeniny, tak jsem si chtěl něco "menšího" nadělit a myslím, že se povedlo. :)

 

Chtěl jsem mou radost sdílet s Vámi, takže prozatím vkládám dva wristshoty... To Be Continued... ;)

 

P.S. Čekal jsem, že to bude můj tisíciprvní příspěvek, ale bohužel se to úplně nepovedlo... :(

Upraveno uživatelem VintageLover
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těch Primek, resp. Elton Sportů je spousta vychytávek, na které jsem pyšný.

- první je teda samotná barva cifru s indexy tištěnými z původní matrice a s červeným nápisem 17 JEWELS

- další je datumový inverzní věnec

- ručky s bílou lumi a červenou vteřinovkou rovněž s bílou lumi

- poslední vychytávku si zatím nechám pro sebe - je to červená eloxovaná luneta s bílým lumi bodem (mám k nim i inverzní vložku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak půjdu trochu proti proudu a pogratuluji spíše k Autaviím! ES taky povedený (já měl ale vždycky spíše radši Sport II), ale ten design u Heuerů je pro mě zkrátka nadčasový a jsou to asi jediný vintažní hodinky, co bych s radostí nosil každý den. Až dorazí vložka lunety, tak bych je ještě možná přezul na nějaký červeně prošívaný racing řemen ala Monaco a budou dokonalý. Užívej jich a určitě pak doplň fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...