Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

Jestli myslíš SRP311, tak za dobrou cenu je mají na Mywatcheshub. Ověřený obchod, doručení do 10 pracovních dnů, jen připočítat DPH a 180kč za vyclení.

 

http://mywatcheshub.com/seiko-automatic/seiko-men-japan-automatic-4r36a-sport-mwh-srp311-srp311j1-p-47451/

To jsou ony, asi jsem měl ráno nějakou vlčí mlhu, že jsem si toho nevšiml :) Jen mám pořád trochu strach z té černé povrchové úpravy... Ale myslím, že na oranžové gumě by mohly být dobré :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíš SRP311, tak za dobrou cenu je mají na Mywatcheshub. Ověřený obchod, doručení do 10 pracovních dnů, jen připočítat DPH a 180kč za vyclení.

 

http://mywatcheshub.com/seiko-automatic/seiko-men-japan-automatic-4r36a-sport-mwh-srp311-srp311j1-p-47451/

 

Díky. Chtěl jsem se taky zeptat jestli nemá někdo tip na dobrýho prodejce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou ony, asi jsem měl ráno nějakou vlčí mlhu, že jsem si toho nevšiml :) Jen mám pořád trochu strach z té černé povrchové úpravy... Ale myslím, že na oranžové gumě by mohly být dobré :)

Ty obavy má asi každej. Jako podle mě si to nemusíme namlouvat, ale jestli je prostě budeš nosit pravidelně a to znamená, že s nima občas někde flákneš, tak ta černá na některých místech bude stříbrná  ;)

 

Jestli by měl někdo zkušenosti z černou úpravou tak ať se podělí. Já jsem hodinky v PVD ještě neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skúsim trocha konkrétnejšie: Zoberme 2ks nejakého modelu PRIM, ktorého je všade hafo za pár šupov. Na jedných hodinkách vymením ciferník a sekundovú ručičku tak ako sa mi to páči, druhé nechám v pôvodnom stave a hodím do predaja za rovnakú cenu. Som skoro presvedčený, že "modifikované" Primky sa nepredajú a ešte dostanem vyžraté, že som ich zbastlil.

Osobne by som si nedal vymenit na Seikach ani Hardlex za zafír. Ale v tomto som konzerva. Čo už.   

 

 Pořád si myslím, že aplikuješ "vintážní" pohled na věc. Zkusme to ještě trošku konkrétněji. Pokud bychom nabídli do prodeje tvoje oranžová Monstra a má modifikovaná, která by se prodala za víc ? Oranžových je všude "hafo", každý komu se líbí si je bez problému koupí od nových až po silně jeté prakticky okamžitě. O žádných dalších v mé úpravě tady nevím  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Chtěl jsem se taky zeptat jestli nemá někdo tip na dobrýho prodejce. 

Já kupoval na http://www.creationwatches.com/products/seiko-divers-60/index-1-3a.html a taky bez problémů :)

 

 

Ty obavy má asi každej. Jako podle mě si to nemusíme namlouvat, ale jestli je prostě budeš nosit pravidelně a to znamená, že s nima občas někde flákneš, tak ta černá na některých místech bude stříbrná   ;) . 

 

Jestli by měl někdo zkušenosti z černou úpravou tak ať se podělí. Já jsem hodinky v PVD ještě neměl.

Tak nosit bych je chtěl určitě, asi bych se nevydržel na něj jen dívat :) A to je právě ten problém, protože na té černé to bude hned na první pohled vidět... u tahu/spony by mi to nevadilo, to se dá celkem jednoduše vyřešit, ale horší bude nějaká rána na pouzdře/lunetě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, tak to ja som stále vo fáze, že nepochopím, ako si ich môže niekto kúpiť. Ale rešpektujem to, každý z nás je iný.

 

Neboj, při stejném počtu příspěvků jsem to  měl stejně. Když jsem se registroval, tak se mi žádný seika nelíbily, už vůbec ne oranžový monstra. Nakonec to byly první hodinky, co jsem si kupoval. Podle mě je fajn je zkusit, minimálně je vidět naživo a pak uvidíš. S lumi na nich jsem si hrál snad 14 dní a když mě to chytne, tak s tím prudím okolí ještě do dnes...

 

 Pořád si myslím, že aplikuješ "vintážní" pohled na věc. Zkusme to ještě trošku konkrétněji. Pokud bychom nabídli do prodeje tvoje oranžová Monstra a má modifikovaná, která by se prodala za víc ? Oranžových je všude "hafo", každý komu se líbí si je bez problému koupí od nových až po silně jeté prakticky okamžitě. O žádných dalších v mé úpravě tady nevím  ;)

 

Mám to stejně. Z tuningu jsem vyrostl jak u aut, tak hodinek. Imho vyhozený peníze, i když kupce, který to ocení, si to možná najde, s postupem času ale bude situace přesně opačná. Ony totiž ty úpravy jsou strašně individuální a pomíjivá záležitost...

Navíc nikdo neříká, že jednou ty tvá monstra nemůžou být vintage a pak cena letí dolů, jako u těch zbastlených primek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Pořád si myslím, že aplikuješ "vintážní" pohled na věc. Zkusme to ještě trošku konkrétněji. Pokud bychom nabídli do prodeje tvoje oranžová Monstra a má modifikovaná, která by se prodala za víc ? Oranžových je všude "hafo", každý komu se líbí si je bez problému koupí od nových až po silně jeté prakticky okamžitě. O žádných dalších v mé úpravě tady nevím  ;)

V Tvojom prípade máš možno pravdu ale napríklad tuning Seika, ktorý postol MarcelG v sekcii "Co máte právě na ruce" strana 2202 moc veľký úspech nezožal. Ale v podstate vytunené hodinky ma nijak neurážajú a dokonca sa mi niektoré aj páčia. Možno by som si ich aj kúpil ale len ako doplnenie zbierky základných modelov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Tvojom prípade máš možno pravdu ale napríklad tuning Seika, ktorý postol MarcelG v sekcii "Co máte právě na ruce" strana 2202 moc veľký úspech nezožal. Ale v podstate vytunené hodinky ma nijak neurážajú a dokonca sa mi niektoré aj páčia. Možno by som si ich aj kúpil ale len ako doplnenie zbierky základných modelov.

 

To co postnul MarcelG není MOD, to je hraní si na něco co Monstra nejsou. To je opravdu odstrašující případ. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne že to nie sú Monstrá. Ale je to úprava nejakého modelu Seika.

Asi som dobre nepochopil. Aký je rozdiel medzi MOD a tuningom podľa vlastnej chuti?

Upraveno uživatelem brumko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne že to nie sú Monstrá. Ale je to úprava nejakého modelu Seika.

Asi som dobre nepochopil. Aký je rozdiel medzi MOD a tuningom podľa vlastnej chuti?

 

Zkusím to převést do automobilového příměru. Seika Monster, bych přirovnal k Toyotě Corolla. Je to úplně běžné, hodně prodávané, spolehlivé, relativně levné japonské auto. Představme si, že by se prodávalo jen ve dvou barvách, s disky kol jednoho designu a jedním typem pneumatik. (ciferník - ručky - hardlexové sklíčko) MODování je z mého pohledu přelakování do barvy laku která se mi líbí víc, výměna disků za jiné, avšak ve stejném nebo podobném rozměru a volba kvalitnějšího typu pneumatik. Vypadá trochu odlišně, ne každému sedne, nicméně pořád je to na první pohled hrdě Corolla. Tuning, je obří bakelitové přítlačné křídlo vzadu, velký spoiler vepředu, nalepené "karbonové průduchy" a na kapotu přilepený černý hřebec ve žlutém poli. To je případ tuningu MarcelG. Hraje si na něco co prostě Seika nejsou a nikdy nebudou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobné príklady by sme si mohli dávať do nekonečna. Sto ľudí sto chutí. V podstate nech si na to asi každý odpovie sám, či modifikácia je bastlenie alebo korektná úprava hodiniek /či už vydarená alebo nevydarená/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky hrd? hlásím,jako majitel Monster.Pot?šilo mě,źe jsem neplatil DPH.Poslaly to jako opraven? hodinky a cenu napsaly 48 doláć?.Spokojenost veliká.Za foto se omlouv?m,foceno narychlo z mobilu...

30vjgbs.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Monstra jsou fajn :clap:

Jestli jsou tvý, který nosíš víc? Ta korunka by nemuslela být zlatá, ale jinak jsou fakt pecka, ale jsou tuším, že o dost dražší. Nemá někdo po ruce link na prodej?

 

na isofrane nemají chybu  

 

EDIT: pozdě jsem si všiml, že je máš v seznamu

post-26998-0-05648000-1389638860_thumb.jpg

post-26998-0-78904800-1389638873_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...