Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

Dnes jsem po dlouhé době vytáhl na procházku svoje Seiko Spirit a zjistil jsem další fajn věc ohledně svých Monster. Ty Spirity vypadají na ruce naprosto famózně, po masivních obludách nošených v poslední době ve dne v noci to byla hezká změna a ještě více jsem ocenil jednoduchost a střídmou eleganci těchto nádherných hodinek :-) Nic proti Monstrům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Monstra jsou návykovka,buď musim přestat sledovat tohle vlákno,nebo je musim koupit znova,tentokrát novej model.

Naštěstí to není nic, co by člověka finančně zruinovalo... :lol2: , např. černý ve starém provedení jen za 160USD..., oranžády v novém provedení za 207USD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty si začínám zvykat,až příliš korespondence mezi indexy a hodinovkou,ale vyvážení strojem s hack je více než přesvědčivé.Dotaz,na obrázcích vidím tolik mnou žádoucí rámování indexů,je to tak,či se jedná o můj optický blud?Jestli tam opravdu je,huja huja ja,super krok vejš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkouším lepší detail rámování indexů, tak snad to bude lépe vidět.

Na ty si začínám zvykat,až příliš korespondence mezi indexy a hodinovkou,ale vyvážení strojem s hack je více než přesvědčivé.Dotaz,na obrázcích vidím tolik mnou žádoucí rámování indexů,je to tak,či se jedná o můj optický blud?Jestli tam opravdu je,huja huja ja,super krok vejš.

 

post-21042-0-99933700-1399193414_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak. Indexy mají lesklé kovové orámování. To se ale dle mého názoru bije s jinak orámovanýma ručkama.

Absolutní souhlas,někdy před x dny jsem někde psal jak si představit dokonalejší Monstra,rámování indexů a ručiček bylo hlavní náplní.Tak nám chybí k dokonalosti ještě jeden face-lift ? :-)

 

Díky za zvětšeninu,ty ručky o to přímo žadoní.Buď komplet,nebo nic.Jiná cesta neni.Budu se těšit.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na originálu mi vadí, že minutové indexy jdou až pod minutovou ručku a to mi přijde osobně méně přehledné a navíc tento ciferník svítí víc než origo Monster. Pětka mě tam nežere, zvlášť když vím, že ten ciferník je z hodinek, které jsou sice pětky, ale s lepším zpracováním, než mají Monstra. Zkrátka takové víc hardcore nářadí, to já někdy rád :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciferník na Monstrech je parádní a nic bych s ním nedělal, krom toho je možnost výběru. Docela by se mi líbil datum na bílým podkladě. Ale samozřejmě chápu, že origo cifr se někomu líbit až tak nemusí a že si ho přizpůsobí dle své libosti. Většinou co jsem viděl úpravy, tak jsou spíš k horšímu... a tahle není vyjímkou. Lumi u nových modelů je naprosto parádní. 

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...