Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

Monstra jako takove me uplne neberou. Proto jsem jako alternativu zkusil Landmonstry, jenze pomer velke pouzdro/20mm roztec nozicek se mi nelibila. Takze jsem poridil Frankenmonster a tady jsem uz spokojeny.

Byl jsem teda prekvapenej, jak je dneska problem je sehnat. Takhle drahy 5ky jsem teda jeste nemel, ale stoji to zato.

 

 Jo tyhle 5 ky mají snad ještě lepší lumi než monstra.  Viděl jsem porovnání na foto.   Jinak se mě moc nelíbí opticky malý ciferní k tomu velkému  pouzdru s plastem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, indexy agresivnější, korunka na h...o...

Korunka u starších Monster je dizajnově určitě hezčí o tom žádná. I když to asi nebude tak zásadní rozdíl a hlavně nemám možnost to porovnat, ale napadlo mě jestli se s tou novou nemanipuluje o trochu lépe než s tou starou. Rádlování obecně se používá na různé malé štelováky, šrouby aj. Jiná změna tvaru korunky mě nenapadá. 

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 ale napadlo mě jestli se s tou novou nemanipuluje o trochu lépe než s tou starou (jenom úvaha).

 

Já si taky myslím, že ta nová tak netlačí do prstu a citlivěji se s ní dá manipulovat.  Mám  takovou na Citizenech ECO DRIVE  a je příjemnější než stará z monster.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si taky myslím, že ta nová tak netlačí do prstu a citlivěji se s ní dá manipulovat.  Mám  takovou na Citizenech ECO DRIVE  a je příjemnější než stará z monster.

 

Já už jsem to tady psal dříve, ale Japonec když s něčím přijde, tak to má dobře spočítaný a vyzkoušený. Nový Monstra se dají natahovat i korunkou, tak je možné, že dal přednost účelnosti ("pohodlí") před vzhledem.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to asi jo, ale ta korunka vypadá, jako by k hodinkám nepatřila (a navíc se hůř zašroubovává). 

EDIT: jo a jestli tlačí nebo netlačí do prstu - mi osobně je to šumák, zase tak často s ní nemanipuluji - ale myslím si že rozdíl tam není.

Upraveno uživatelem wizard-ov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Jo tyhle 5 ky mají snad ještě lepší lumi než monstra.  Viděl jsem porovnání na foto.   Jinak se mě moc nelíbí opticky malý ciferní k tomu velkému  pouzdru s plastem.

Lumi je neskutecna, to jo. Co se tyce velikosti cifru vs pouzdro, neni to tak strasne, ale "shroud" je trochu zvetsuje. Osobne s tim problem nemam.

post-24177-0-89021700-1406749392_thumb.jpg

post-24177-0-32713700-1406749431_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lumi je neskutecna, to jo. Co se tyce velikosti cifru vs pouzdro, neni to tak strasne, ale "shroud" je trochu zvetsuje. Osobne s tim problem nemam.

 

Koukám, že je máš na Isofrane, jak se ten Isofrane nosí v porovnáním s ostatníma gumákama? Taky o něm uvažuju, ale zase dát za něj víc jak dvojku jenom na zkoušku s tím, že se nechám překvapit jakej je, se mi moc nechce...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, ne, že bych si myslel, že si z toho sednete na zadek, ale také se hlásím do klubu. Nové oranžády právě přistály na mém zápěstí a jsem, jak jinak, nadšen! Teď ještě http://www.strapshop.cz/hirsch-synteticke/hirsch-carbon a je úplně vymalováno! I když...taky si říkám, že na meshi jsou stejně nejlepší. Máte někdo doporučení na nějaký pěkný mesh za slušnou cenu pro moje monstra?

Upraveno uživatelem gonga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Taky souhlasím. Akorát ten smrad po dvou měsících nošení! :shit: Asi je lepší jich rovnou koupit víc...

Omg ved to normalne per...ja si nato strap presne ako pise kolega, mydlom vzdy ked sa mi parkrat spoti preperiem. Vonku uschne za chvilu a je ako novy... To je vlastne ako kus oblecenia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...