Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

nejsou to monstra, to se omlouvám...

ale zas mám podobnou konstrukci pásku

je to keramika, dole motýlová spona, dílky jsou spojené závlačkou,
které je ještě ve středu na ocelové trubičce.

ještě mám lesklou verzi, kde je to řešeno stěžejkou v každém dílku

zdroj prubnito.cz

keramika (2).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vážené dámy/pány..

Velmi dlouho jsem na fóru nebyl, dokonce tak dlouho, že jsem zapomněl svůj nick a musel jsem ho najít na tomhle seznamu jelikož jsem věděl, že tu jsem. Monstra vlastním již řadu let a nikdy nebyl problém. Až před časem se začaly zpožďovat a tak (i když mi to nijak moc nevadilo) jsem se rozhodl, že je nechám u hodináře seřídit. Stalo se tak, ale po nějaké době se občas objevilo zamlžení sklíčka a tak jsem uplatnil reklamaci a nechal to (u toho samého hodináře) opravit. Po nějakém čase (samozřejmě, že až po záruční době na opravu) se hodinky začaly zastavovat, až se zastavily docela a pokud jsem je ručně "natáhl" běžely pouze chvilku a konec. Dal jsem je tedy do opravy k jinému hodináři a ten je poslal do autorizovaného servisu. Po nějaké době se hodinky vrátily zpět, ale neopravené. Bylo mi zděleno, že servis již zanikl jelikož to odkoupila nějaká jiná firma. A tak se ptám. Víte někdo o nějakém dobrém servisu / hodináři, který se Monstrům věnuje? Za případné tipy předem děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vážené dámy/pány..

Velmi dlouho jsem na fóru nebyl, dokonce tak dlouho, že jsem zapomněl svůj nick a musel jsem ho najít na tomhle seznamu jelikož jsem věděl, že tu jsem. Monstra vlastním již řadu let a nikdy nebyl problém. Až před časem se začaly zpožďovat a tak (i když mi to nijak moc nevadilo) jsem se rozhodl, že je nechám u hodináře seřídit. Stalo se tak, ale po nějaké době se občas objevilo zamlžení sklíčka a tak jsem uplatnil reklamaci a nechal to (u toho samého hodináře) opravit. Po nějakém čase (samozřejmě, že až po záruční době na opravu) se hodinky začaly zastavovat, až se zastavily docela a pokud jsem je ručně "natáhl" běžely pouze chvilku a konec. Dal jsem je tedy do opravy k jinému hodináři a ten je poslal do autorizovaného servisu. Po nějaké době se hodinky vrátily zpět, ale neopravené. Bylo mi zděleno, že servis již zanikl jelikož to odkoupila nějaká jiná firma. A tak se ptám. Víte někdo o nějakém dobrém servisu / hodináři, který se Monstrům věnuje? Za případné tipy předem děkuji. 

Ja dával svoje Monstra na servis, vyčištění a tlakovku k Mechanovi (místní člen). Dělá v ateliéru Knespl Mejzlík v Praze. Když jsem jim to tam vezl, tak sme navíc víc než hoďku pokecali o hodinkách (nikdy předtím jsme se neviděli), takže za mě velice příjemná návštěva. A pak mi to bez problému poslali hotový zpět poštou do Brna.

 

A nad tímhle ateliérem sídlí Chronoshop, tak to můžeš spojit s nákupy

 

Edit: je to už pár let zpět, ale počítám, že se nic nezměnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...