Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Stevek: upřímně řečeno, byly na ruce jen na focení... Chytil jsem chronobundus a tyto jsou jedny z většiny hodinek, které jsou s fólií na dýnku uloženy a natahuji je vrtičem jedou za čas . Na ruce střídám jiné troje😉. Nicméně se mi fakt líbí, o černou na lunetě bych strach neměl... Jenom, kdybych mohl otočit prstenem a zmizel by kyklop,... tak to udělám. Asi tak... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takové ležáky s folií nemám, to by mě manželka zabila:-). Taky nejsem fanda kyklopu, na svých monstrech trojkách jsem to vyřešil výměnou originálního plochého hardlexu za klenutý safír a jsem s tím moc spokojený. Ale tam to bylo snadné, safíry jsou snadno k dostání, jelikož pouzdro je pro generace 1-3 stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Chlapi, na jakých zápěstích jsou ty Monstra nositelný? Resp. na jakém ještě vypadají dobře a kde už si člověk připadá, jak když si v šesti letech zkoušel tátovy hodinky? Mám zápěstí něco přes 17 cm, ještě unosím  skx, želvy, ale z Monster i kvůli výšce a celkově trochu agresivnějšímu tvaru mám respekt. Asi potřeba zkusit, ale nejsem ten typ, co v klidu zkouší, i když ví, že nekoupí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...