Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

   zatoužil jsem doplnit svou sbírku o černá monstra první generace. Kromě možností na ebay jsem narazil i na chrono24, máte s tím někdo zkušenosti, je to bez problémů? Pokud by je někdo zdejší v pěkném stavu chtěl pustit, tak bych se také nebránil. Díky za vaše zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Máš to pěkné - pro mě je svatá trojka - jedničkové oranžády SKX781, dvojkové drákuly SRP313, a trojkové korály SBDC067. A jako čtvrtý mušketýr by mohly být letošní tlapky tučnáků.... No ale všechny jsem pustil takže budu muset začít od nuly a s ohledem na ceny už to možná ani realizovat nebudu 😏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Snekofon napsal:

Máš to pěkné - pro mě je svatá trojka - jedničkové oranžády SKX781, dvojkové drákuly SRP313, a trojkové korály SBDC067. A jako čtvrtý mušketýr by mohly být letošní tlapky tučnáků.... No ale všechny jsem pustil takže budu muset začít od nuly a s ohledem na ceny už to možná ani realizovat nebudu 😏

Díky, tvoje trojka je taky zajímavá, drákuly jsou pro mě nejvíc psycho monstra vůbec:-) a u trojek jsem váhal jestli korál nebo smaragd. Nakonec vyhrál smaragd. A souhlas, ze čtyřkových se mi opravdu líbí jen tučňáčí tlapky. No, tak třeba jednou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...