Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

Test lumi (asi tu už byl, ale opakování je matka monstří moudrosti😀)

Chystal jsem se na to už nějakou dobu, ale teď, když jsem si obstaral i jedničky jsem mohl konečně provést srovnání lumi monster generace 1-3. Pro zajímavost jsem přidal zbytek své skromné kolekce, SKX 007 (zcela vlevo) a Laco flieger (zcela vpravo). Krátce po nasvícení všechny hodinky celkem šajní, po necelých dvaceti minutách (foceno při stejné expozici) již monstra vyhrávají na celé čáře. To se dalo čekat, ale v reálu výsledky tak rozdílné nejsou. I Lacíčka mají krásnou lumi, která je v pohodě čitelná až do rána. Zajímavostí je velmi malý rozdíl mezi generacemi monster, který je ukázán zcela dole (krátce po nasvícení). Co do intenzity, dvojky možná o malý chloupek vítězí a také mi přijde, že 1 a 3 svítí více zeleně a 2 lehounce do modra.

lume test.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ja na svoje prvni Monstriky teprve cekam.


Zase jsem se pomat😉 a poslednich par mesicu porad koukam po samych Monstrech. No, Seika neni nikdy dost, ne.. ?! @Prijedou zitra nebo v utery.. potom s dovolenim prispeju i sem.
Jsem prvni? SRPG57K1

 

1A59F93C-7921-48A3-AC71-B54ABB14BCBE.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fungl nové M4 STO White shark,....ale mají lehčí formu typické nemoci quality control Seika🤨

(oni ty lehce šíblé armováky mají i na některých produktových fotkách nebo na fotkách v recenzích/ viz. třeba želvy tady https://monochrome-watches.com/seiko-save-the-ocean-special-edition-2019-turtle-srpd21k1-samurai-srpd23k1-solar-chrono-ssc741p1-hands-on-price/ ,
,,,tak nevím a  zvažuju že je pošlu dál... Mrzí (sere) mě to, vypadají super (myslel jsem, že pošlu dál nenošenou černou verzi na gumě - viz. str. 168 tohoto vlákna), ale jsem puntičkář, takže asi půjdou tyhle....🤔

1884213965_DSC05478(2).thumb.JPG.3eb25a07ea890b3164970d19d574df51.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se pridam a dovolim si i kratce shrnout.. 

Monstra jsem koupil jako “sranda” hodinky, protoze se mi proste dlouho libi. Nic min, nic vic.. Navic jsem mel potrebu nejakych Seiko otloukanek. Ale tohle jsem necekal. Za tech 15tis je to dle meho, kuva hodne muziky. Ten Artic ledovy cifr je naprosta bomba. ( pres den meni barvy dle svetla - hle na foto a hned nekolik barev cifru najednou.. .. ) A odpoustim snad i nesafirove sklicko a tu prisernou sponu. Nejak to jde jako celek dohromady. A navic sorry, vsichni vime, ze ortodoxni Rolexari na ten plech nedaji dopustit a opravdovi fandove ho i vyhledavaji.. Nic jsem od nich necekal, ba naopak - za me, jsem velice mile prekvapen. Snad nezacnu sbirat Monstr modely jako poradni silenci nade mnou..

Tak co jsem tady na foru prvni?? Monster save the ocean - Artic Penguin 😇😇

 

Ps; jo u me sedi i luneta s indexy, to jsem u Seika uz dlouuuuho nezazil🤩😂

E1D87F92-6C5C-4F86-A939-692B5E88F618.jpeg

CFEFA2AA-E590-4F1E-B7DB-22B4A689951C.jpeg

0D10B46C-ED9F-4B38-BD0E-09ACB0A93C54.jpeg

Upraveno uživatelem Postal80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó, monstra. Pro mě hlavně oranžády. Taky jsem nad nima tady na začátku kroutil hlavou a nechápal jsem, jak se někomu můžou líbit. Pak to ale nějak uzrálo a rázem jsem je měl na ruce. Ve víru tužeb po dalších hodinkách jsem je tenkrát nakonec prodal kolegovi, abych je od něj o pár let dozadu vysomroval zpět :) Přemluvil jsem ho sice až napodruhý, ale jsem za to rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Radik napsal:

Jó, monstra. Pro mě hlavně oranžády. Taky jsem nad nima tady na začátku kroutil hlavou a nechápal jsem, jak se někomu můžou líbit. Pak to ale nějak uzrálo a rázem jsem je měl na ruce. Ve víru tužeb po dalších hodinkách jsem je tenkrát nakonec prodal kolegovi, abych je od něj o pár let dozadu vysomroval zpět :) Přemluvil jsem ho sice až napodruhý, ale jsem za to rád.

No tak jiste oranzady jsou nej.. Ale ja uz mam zluty Seawolfy jako poradny Godzila hodiny. Monstra jsou kupodivu navic prijemne rozmery. To jsem, nez jsem se o ne zacal zajimat, nevedel. Myslel jsem si Monstra = monstrozni brutalni otesanky. Neni to pravda👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postal80, píšeš :

Psv; jo u me sedi i luneta s indexy, to jsem u Seika uz dlouuuuho nezažil 

... Mně (o pár příspěvků výš na fungl nových STO) sedí taky luneta s indexy, ale armovak se mi zdá že máš podobně lehce posunutý jako na těch mých. 🤔

... Ale možná to zkresluje foto, možná jsem přílišný puntičkář,...hodinky jsou to parádní a nechci Ti kazit radost😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Kamil.K napsal:

Postal80, píšeš :

Psv; jo u me sedi i luneta s indexy, to jsem u Seika uz dlouuuuho nezažil 

... Mně (o pár příspěvků výš na fungl nových STO) sedí taky luneta s indexy, ale armovak se mi zdá že máš podobně lehce posunutý jako na těch mých. 🤔

... Ale možná to zkresluje foto, možná jsem přílišný puntičkář,...hodinky jsou to parádní a nechci Ti kazit radost😉

V pohode 😆 jj, 0-20, mozna 25 asi trochu jo, tam je to videt nejvic potom na 40.. Ted jsem koukal i nazivo, ale v pohode. To preziju, tady taha oci ten led na cifru. No Seiko, no. 5ty kus doma a stejne porad !! Kdyz ji milujes neni co resit 🥰

Upraveno uživatelem Postal80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no právě, ..já ty moje funglovky STO White shark (o pár příspěvků výš) proto nemůžu zkousnout, cifr a jeho sunburst s vlnkami a žraločí ploutví je parádní, ale mám zkaženou radost. ...asi je hodím za devítku do prodeje🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...