Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Monstry sú nádherné, bol to pre mňa vstup do sveta hodiniek. A keď už, tak oranžády. Bohužiaľ som ich mal na ruke 2x. Zistil som, že môjmu životnému štýlu sedia g-shocky. Takže ich raz za dva mesiace vytiahnem, poťažkám, usmejem sa a dám späť. Čo je dosť smutné. Takže ich asi posuniem ďalej, nech robia radosť niekomu inému. Preto sa Vas znalych pytam, aka je  ich momentalna cena (1. Gen, vlásočnice na spone, ináč netknuté)

20220405_210820.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal som viacero SZ, tak aby som uviedol veci na pravú mieru. Hodinky ešte nepredávam, keď k tomu dôjde tak ich nájdete v inzercii, nie tu. Tu som hľadal odpoveď na otázku ohľadom ceny, aby som sa vedel neskôr zariadiť. A kde dostať lepšiu odpoveď ako na fóre kde sú samí hodinkový "maníci". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, oldtimes napsal:

Dostal som viacero SZ, tak aby som uviedol veci na pravú mieru. Hodinky ešte nepredávam, keď k tomu dôjde tak ich nájdete v inzercii, nie tu. Tu som hľadal odpoveď na otázku ohľadom ceny, aby som sa vedel neskôr zariadiť. A kde dostať lepšiu odpoveď ako na fóre kde sú samí hodinkový "maníci". 

Já bych za ně dal kolem 12 tisíc.

Mají tah a jsou v super stavu.

Zkus je dát za 20 a snižuj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ahoj,

Hlásím se do klubu majitelů monster.  Není to první ani druhá generace, které všichni vychvalují, ale mám z nich neskutečnou radost.  Po SKX007 jsou to mé druhé “lepší“ hodinky.  Už mám po krk všech chytrých hodinek a sport testerů, které musím po pár dnech nabíjet tak jsem se vrátil k automatům.  Mám je od včerejška a jsem zvědavý jak moc budou ne/přesné. 

Ano, vím, že ten nato se na ně moc nehodí, ale jsem játro a originální tah jsem pravděpodobně hned po vybalení zničil.  Snažil jsem se ho zkrátit pomoci zkracovače, ale osičky mají na koncích takové malé trubičky, které nejsem schopný nasadit zpět a zasunout zpět do dílků tahu.  Objednal jsem nový nato v modré barvě a jubilee.  S tím už radši skočím v Jihlavě do Tovysu nebo Onyxu na zkrácení, abych to zas nějak nedodrbal. 

Kyklop byl jeden z mých požadavků, ale ve vlákně jsem četl, že ho lidi nemají rádi.  Je to čistě z estetického důvodu nebo je za tím i něco jiného?

Monster.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, salámek napsal:

Ahoj,

 

Hlásím se do klubu majitelů monster.  Není to první ani druhá generace, které všichni vychvalují, ale mám z nich neskutečnou radost.  Po SKX007 jsou to mé druhé “lepší“ hodinky.  Už mám po krk všech chytrých hodinek a sport testerů, které musím po pár dnech nabíjet tak jsem se vrátil k automatům.  Mám je od včerejška a jsem zvědavý jak moc budou ne/přesné. 

 

Ano, vím, že ten nato se na ně moc nehodí, ale jsem játro a originální tah jsem pravděpodobně hned po vybalení zničil.  Snažil jsem se ho zkrátit pomoci zkracovače, ale osičky mají na koncích takové malé trubičky, které nejsem schopný nasadit zpět a zasunout zpět do dílků tahu.  Objednal jsem nový nato v modré barvě a jubilee.  S tím už radši skočím v Jihlavě do Tovysu nebo Onyxu na zkrácení, abych to zas nějak nedodrbal. 

 

Kyklop byl jeden z mých požadavků, ale ve vlákně jsem četl, že ho lidi nemají rádi.  Je to čistě z estetického důvodu nebo je za tím i něco jiného?

 

Monster.jpg

Ahoj, gratuluji k pěknému kousku 👍. O ten origo tah bych neměl strach, zajdi k hodináři a on si s tím určitě poradí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, salámek napsal:

Snažil jsem se ho zkrátit pomoci zkracovače, ale osičky mají na koncích takové malé trubičky, které nejsem schopný nasadit zpět a zasunout zpět do dílků tahu. 

Pokud si tu trubičku (collar) neztratil, pak je vše OK, zadej si na youtube např. Seiko Pin Collar Bracelet a určitě dostaneš pár videí jak se s tím popasovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...