Jump to content

Zase ta Monstra

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hmm, tady je vlákno o Monstrech, vida :-) Tak hlásím, že už mě to taky neminulo.      Tak, a zase mizím. Kdybych si měl číst ještě o japonských hodinkách, tak mi z toho definitivně jebne, úplně

a neboj, jak se tak koukam na mistni zkusene a ostrilene harcovniky, nebude to jediny kolotoc s monstrama

Taky souhlasím. Akorát ten smrad po dvou měsících nošení!   Asi je lepší jich rovnou koupit víc...

• 3 weeks later...

Zdravím, není tu někdo s žlutou limitkou. Rád bych žlutý kousek a Monstra vypadají moc dobře. Jen netuším, jak je to s dostupností (samozřejmě i cenou). Jestli třeba taky někdo nepátral ?

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
V 23. 1. 2021 v 17:10, Ronny21 napsal:

Drákulky vítězí 😅

PS: nevěděl by jste někdo o slušných oranžádách??? léto se blíží ... 🤣

O jedněch vím, ale nejsou na léto 😉

monster.jpg

V 24. 1. 2021 v 14:13, Kamil.K napsal:

čtyřky,...i když je asi ani za Monstra nepovažujete😉

DSC05265 (2).JPG

DSC05266 (2).JPG

Díky za fotky! Mnohem lepší než na oficiálních fotkách. Mě přijdou dobré, je to prostě nástupce. Jak se ti žije s kyklopem a jak drží černá vrstva na lunetě?

Stevek: upřímně řečeno, byly na ruce jen na focení... Chytil jsem chronobundus a tyto jsou jedny z většiny hodinek, které jsou s fólií na dýnku uloženy a natahuji je vrtičem jedou za čas . Na ruce střídám jiné troje😉. Nicméně se mi fakt líbí, o černou na lunetě bych strach neměl... Jenom, kdybych mohl otočit prstenem a zmizel by kyklop,... tak to udělám. Asi tak... 

Tak takové ležáky s folií nemám, to by mě manželka zabila:-). Taky nejsem fanda kyklopu, na svých monstrech trojkách jsem to vyřešil výměnou originálního plochého hardlexu za klenutý safír a jsem s tím moc spokojený. Ale tam to bylo snadné, safíry jsou snadno k dostání, jelikož pouzdro je pro generace 1-3 stejné.

V 9. 2. 2021 v 15:12, M.K. napsal:

O jedněch vím, ale nejsou na léto 😉

monster.jpg

Fotka u Boleváku dobrá, ale nejsou moje ... 😭. Nebo by snad byla nabídka???

Máš dobrý voko 😉 Hele nabídka asi ne - párkrát jsem o tom uvažoval, protože je nosím dost málo, ale pak je vezmu na ruku a zas jsme kámoši...

• 2 weeks later...

Nazdar, nemá někdo oranžová monstra, která by chtěl poslat dál? (Ideálně 1. nebo 3. generace, nebo i 2. )

Mějte se hezky
Láďa

Odesláno z mého PCT-L29 pomocí Tapatalk

Chlapi, na jakých zápěstích jsou ty Monstra nositelný? Resp. na jakém ještě vypadají dobře a kde už si člověk připadá, jak když si v šesti letech zkoušel tátovy hodinky? Mám zápěstí něco přes 17 cm, ještě unosím  skx, želvy, ale z Monster i kvůli výšce a celkově trochu agresivnějšímu tvaru mám respekt. Asi potřeba zkusit, ale nejsem ten typ, co v klidu zkouší, i když ví, že nekoupí...

Monstra jsou nositelnější než rozpláclé želvy i pocitově vysoké SKX. Mrkni do mé chlubírny, mám ruku asi 17,5cm.