Přejít na obsah

Breitling avenger skyland


Kylianz

Doporučené příspěvky

Dobry den

chtel jsem požádat jestli ma nekdo zkušenost a mohl by doporučit sikovneho hodinare kteremu se da věřit.

Avenger skyland jsou moje první hodinky o kterých se da skutečně mluvit jako o hodinkách a nemam mnoho zkušenosti.

Po třech letech co hodinky den co den užívám a nosím je skutečně vsude koupu se s nimi v moři atd.. Žiju v australii a kdyz jsem je odnesl do servisu na rutinní prohlídku tak mi řekli cenu cca $620 coz mi zlehka spadla čelist, ale mozna je to normální opravdu nevim, proto pisu jestli ma nekdo zkušenosti co a jak to probíhá v ČR brzo se domu chystám tak bych to pripadne mohl nechat az tam..

Zapomnel jsem dodat ze se mi zasedlo tlačítko na spuštění chronografu a mozna proto ta cena byla tak vysoka..

Dekuji za rady a podotýkám ze toto je muj první příspěvk, jsem úplný novacek dekujipost-29270-0-98491300-1366721013_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavolejte si na toto telefonní číslo +420 736 630 131, je to servis firmy Dušák a oni Vám předběžnou cenu dají.

A myslím že se to servis od servisu moc lišit nebude, přeci jen ceny dost určuje přímo Breitling...

 

Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro představu servis Avengerů (nechrono) u AD v ČR:

malý servis cca 3.750,- (nahrazení spotřebních dílů novými, promazání, přetěsnění + WR300)

velký servis cca 8.700,- (= malý servis + navíc kompletní rozborka)

velký servis v CH cca 8.000,- (= velký servis + leštění + WR max modelu) + 1000,- Kč si účtuje ČR AD za zaslání a pojištění.

Chrono bude o trochu dražší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně https://www.facebook.com/KnesplMajzlikHodinarskyAtelier

Já tam klukům odnesl už pár složitějších a dražších kousků (mimo jiné i Breitling Navitimer Cosmonaute) a naprostá spokojenost, jak s kvalitou (bez výhrad), tak s cenou.

A hlavně to jsou normální kluci, žádní hogo fogo načuření autorizovaní servisáci :-)

 

Viz rovněž zde:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/42494-knespl-majzlik/

Upraveno uživatelem Jeremy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...