Přejít na obsah

Ulysse Nardin


ttomikk

Doporučené příspěvky

Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně těchhle hodinek. Už jsem zjistil od výrobce že byly vyrobeny 12.listopadu 1945,že se jich vyrobilo 576 a že mají 17 rubínů.Ale potřeboval bych vědět víc,třeba kde se prodaly.Jsou od mého dědy který zemřel brzo po narození mého otce.Nic o něm nevíme,jen že jméno pod kterým vystupoval nebylo jeho,pravé neznáme, a podle všeho byl v německé armádě a asi utekl.Na víčku hodinek je ručně vyryté číslo a my nevíme co znamená.Pokud někdo může pomoci,byl bych moc rád,děkuji.Můžu poslat fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně těchhle hodinek. Už jsem zjistil od výrobce že byly vyrobeny 12.listopadu 1945,že se jich vyrobilo 576 a že mají 17 rubínů.Ale potřeboval bych vědět víc,třeba kde se prodaly.Jsou od mého dědy který zemřel brzo po narození mého otce.Nic o něm nevíme,jen že jméno pod kterým vystupoval nebylo jeho,pravé neznáme, a podle všeho byl v německé armádě a asi utekl.Na víčku hodinek je ručně vyryté číslo a my nevíme co znamená.Pokud někdo může pomoci,byl bych moc rád,děkuji.Můžu poslat fotky.

Hodinky tak váznamné značky si zaslouží renovaci. Určitě je neprodávej. Dej je na renovaci do fabriky (to bude hodně drahé), nebo k mechanovi (člen fóra, PAN HODINÁŘ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně těchhle hodinek. Už jsem zjistil od výrobce že byly vyrobeny 12.listopadu 1945,že se jich vyrobilo 576 a že mají 17 rubínů.Ale potřeboval bych vědět víc,třeba kde se prodaly.Jsou od mého dědy který zemřel brzo po narození mého otce.Nic o něm nevíme,jen že jméno pod kterým vystupoval nebylo jeho,pravé neznáme, a podle všeho byl v německé armádě a asi utekl.Na víčku hodinek je ručně vyryté číslo a my nevíme co znamená.Pokud někdo může pomoci,byl bych moc rád,děkuji.Můžu poslat fotky.

Hodinky tak váznamné značky si zaslouží renovaci. Určitě je neprodávej. Dej je na renovaci do fabriky (to bude hodně drahé), nebo k mechanovi (člen fóra, PAN HODINÁŘ).

No nevím safi.ttomikk,jestli jsem to správně pochopil,se snaží zjistit přes hodinky identitu dědy.O jejich prodeji ani nemukl.Tomu říkám hodinky s příběhem.S tou renovací máš samozřejmě pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ttomikk: Promiň, že se ti vměšuji do tvého vlákna, ale je to něco velmi podobného. Mám UN po tátovi, o něco mladší než máš ty, ve velmi dobrém stavu. A teď se chci zeptat na vaše názory. Nosili byste takové hodinky denně? Není to nějaká svatokrádež?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ttomikk: Promiň, že se ti vměšuji do tvého vlákna, ale je to něco velmi podobného. Mám UN po tátovi, o něco mladší než máš ty, ve velmi dobrém stavu. A teď se chci zeptat na vaše názory. Nosili byste takové hodinky denně? Není to nějaká svatokrádež?

Zatím nejsou ve stavu na denní nošení,ale až budou,tak je určitě občas nosit budu,i když denně asi ne.

http://www.forum.chronomag.cz/viewtopic.php?id=6103

http://www.forum.chronomag.cz/viewtopic.php?id=5904

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No píšete zajímavé věci,napíšu do UN a zeptám se kolik by stála renovace. A jaká je podle vás hodnota těchhle hodinek? Já určitě o prodeji neuvažuju,teda ony jsou od otce takže já můžu říkat co chci.Ale chtěli bychom pomocí nich nějak zjistit identitu dědy,odkud vlastně byl a co byl zač,co je to za číslo,které si do nich vyryl,nebo je třeba ukradl,co my víme.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...