Přejít na obsah

Sraz chronomagu - Beskydy


lukin_ova

Doporučené příspěvky

Bude nam nosit pivo ta mlada prsata slecinka ze svedska ? Doufam ze si to domluvil...

 

Jsem tam teď kvůli Tobě volal, abych se zeptal, jestli tam bude ta blonďatá servírka s krásnýma, velkýma ....očima a vzal mi to nějaký něžný ženský hlas ... tak mi sklaplo  :blush02:  ... Ale počítají s námi ... To mi potvrdila. Ale která to byla, to fakt nevím.

Každopádně dnes v 18 hodin. Heslo Lukin ....

 

To honzoush: jsem s Tebou počítal... neboj ...  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 504
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Super. Dik vsem. Nerovy BP A. d. S-E jsou kulervouci. Diky Nero, zes je donesl. Nemohl jsem se jich nabazit. Nove 343 od Konrada jsou lepsejsi, nez jaky dojem delaji na fotkach. To musel uznat i prisedici damaskofob. DK101 jsou jedny z nejlepsich hodinek vubec. Ne nejdrazsich, ani nejkomplikovanejsich, ani nejdostupnejsich, ale jsou jedny z nejlepsich, punktum. V te cene asi neexistuji kvalitnejsi, propracovanejsi, vice high tech, inhauznejsi, univerzalnejsi a z meho pohledu hezci kukacky. Diky Kubsonovi za prezentaci. Kluci z gorolie byli fajni hostitele se smyslem pro humor a nevadilo jim, ze polovina stolu misty plynule prechazela do nemciny. Pivo gutt, pizza ok, cisnik byl chuj.

 

uduru8ej.jpg

 

ude8amun.jpg

 

ezu6e7av.jpg

 

u4a6eze4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky díky, za super večer. Karvinsko-norská buňka dorazila, Nero se Stigem též. Krásných hodinek přehršel. Jen ta obsluha. Sorry hoši, snaha byla. Prostředí fajn, pivo dobré, žebra i tortila též, ale ta obsluha, kurnik to mne štve. 

Kdyby tam byla Aldova švédka, to by bylo jiné kafe. Rychlost obsluhy a kvalita odbavení, by sice byla asi stejná, ale ty krásné, kulaté, veliké ... no samozřejmě oči, ty by to vynahradily a věřte, že bychom měli všichni ten krásně přiblble naivní úsměv ve tváři, jako my minule.... 

Těším se na příští sraz a setkání s Vámi.  :clap:

 

Přidávám foto hodinek, co tady ještě nejsou. 

 

 

post-15604-0-56511300-1388436888_thumb.jpg

post-15604-0-21106900-1388436989_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu dnes stíhat dříve než na 19.30. No a pokud může Bedja od 20 hodin, tak budeme mít mírný náskok ...

 

A změníme lokál a vyjdeme vstříc našim Ostravským kamarádům.

 

Takže dnes v 19.30 (snad to není moc pozdě).

a budeme zde:

 

http://www.penzionmerlin.cz/index.php/restaurace-frydlant.html 

 

Zajdu tam rezervovat box, mají tam Svijany kvasnicové  ... už se těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...