Přejít na obsah

Sraz chronomagu - Beskydy


lukin_ova

Doporučené příspěvky

Pátek 11.10. v 18 hodin (místo se domluvíme, předběžně restaurace Harcovna, Frýdlant nad Ostravicí)

 

Lukin_ova

Bedjasson

sect - Asi budu moct......Luki, ale Harcovna pouze pokud zajistíš, že v obsluze nebude ta moje oblíbenkyně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 504
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pátek 11.10. v 18 hodin (místo se domluvíme, předběžně restaurace Harcovna, Frýdlant nad Ostravicí)

 

Lukin_ova

Bedjasson

sect - Asi budu moct......Luki, ale Harcovna pouze pokud zajistíš, že v obsluze nebude ta moje oblíbenkyně.

Alda - Tome to mas jedno, studene a slachovite hovezi zebra te stejne neminou :)
zekon7302
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pátek 11.10. v 18 hodin (místo se domluvíme, předběžně restaurace Harcovna, Frýdlant nad Ostravicí)

 

Lukin_ova

Bedjasson

sect - Asi budu moct......Luki, ale Harcovna pouze pokud zajistíš, že v obsluze nebude ta moje oblíbenkyně.

Alda - Tome to mas jedno, studene a slachovite hovezi zebra te stejne neminou :)
zekon7302
PetrM (apoň na chvíli)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alda navrhuje Imrvere, tam ale bude potřeba co nejdříve rezervačka. Je to tam zajímavé a kuchyně je údajně taky dobrá. Drobná nevýhoda (pro někoho výhoda) je, že se tam kouří.

Dnes jsem šel kolem a viselo tam tohle:

post-15604-0-82536900-1381345749_thumb.jpg

Upraveno uživatelem lukin_ova
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oká. Zítra to zkusím bloknout pro 8 lidí. Pokud se do té doby nedopíšou další a bude nás více.

Já byl v Imrvére v lehkém šoku, když jsem po půlhodině sedění zjistil, že sedím u šicího stroje .... :eek:

Každopádně to tam stojí za vidění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi. Dík za příjemný večer. Zase jsem se vzdělal, toho není nikdy dost. Když jsem dorazil domů, ještě jsem stihl vypít půl barelu toho borůvkového piva. Já nevím, proč vám nechutnalo, mě přišlo hodně dobré...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...