Přejít na obsah

Sraz chronomagu - Beskydy


lukin_ova

Doporučené příspěvky

Snad to vyjde, rád bych se zastavil :)

 

Sraz Chronomag Beskydy - pátek 28.6. v 18 hodin:



1. Lukin_ova
2. zekon7302
3. Bedjasson (asi budu moci, ale je před vysvědčením a možná budeme mít akci, ta však většinou netrvá dlouho...)
4. filo-boxer (s noclehem)
5. Baker (asi s noclehem)
6. Sect (asi s noclehem)
7. PetrM (bez noclehu, zatím 50:50)

8. Alda

9. Čendík

10. Denisax

11. drew83

12. enGiN (asi s noclehem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 504
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Navrhoval bych pro tentokrát restauraci Na Harcovně (viz. Sect výše). Je tam vyhlášená kuchyně, lepší není v okruhu 20km. Mají pět druhů piv (s vysokou výtočí ... pivaři ví, proč zmiňuji). Bloknul bych stůl v selské jizbě (viz. foto). Je to nekuřácká část, aspoň na sebe uvidíme a může dojít i Cyril a Kubson ... Kouřit se dá jít ven, nebo vedle k baru. Myslím, že tento model se nám osvědčil už v Letohrádku.

Nebo se dá bloknout salónek a tam budeme mít klid. Ale selská jizba je hezčí.

Součástí Harcovny je penzion s možností ubytování za 300 Kč/osobu (bez snídaně). Ubytování je jednodušší, ale našemu účelu plně vyhoví. Od nádraží je to cca 15 minut (můžu případně někoho z nádraží stáhnout autem).

Co na to říkáte ?

 

img_17581232849316.JPG

 

Edit: než jsem to sepsal a našel fotku, napsal výše Béďa ... Nic neprosazuji, ale v Harcovně je o něco levnější ubytování a pokud bude slušné počasí, dá se tam sedět i na nově přistavěné zahrádce ...

Upraveno uživatelem lukin_ova
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže přátelé, výborné hovězí žebra fakt mají, ale po včerejší skušenost říkám Harcovně NE.Měl jsem tam svolanou poradu cca 20 lidí, včetně ubytování, každý účet zhruba za litr a v 9 řekl kuchař ať už ho neotravujeme (chtěli jsme něco na stůl) obsluha ve 22 s tím. že máme smůlu, že zavírají. Takže jsme museli na stodolu, ale to je vedlejší.

 

Proto jsem, bohužel, pro letohrádek. Venkovní sezení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, v česku hold jen málokde ví co znamená výraz ... náš zákazník náš pán, hold co by jste chtěli, když z Vás měli jen 10k čistého. Ve světě k Vám přijde majitel, zeptá se jestli jste byli spokojeni,pokecá odkud jste jak se máte,jestli chutnalo ,postaví panáka na podnik a je vděčnej ,že 20lidi pilo a jedlo u nás se to stane zřídkakdy. Naposledy v Berlíně, viděli nás prvně,byli jsme jen dva , schnitzel s bramborem, salátek, nějaký kafe,pivčo a majitel donesl panáka na podnik. A proč? protože ví, že až pojedu kolem příště nebudu nic jinýho hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, v česku hold jen málokde ví co znamená výraz ... náš zákazník náš pán, hold co by jste chtěli, když z Vás měli jen 10k čistého. Ve světě k Vám přijde majitel, zeptá se jestli jste byli spokojeni,pokecá odkud jste jak se máte,jestli chutnalo ,postaví panáka na podnik a je vděčnej ,že 20lidi pilo a jedlo u nás se to stane zřídkakdy. Naposledy v Berlíně, viděli nás prvně,byli jsme jen dva , schnitzel s bramborem, salátek, nějaký kafe,pivčo a majitel donesl panáka na podnik. A proč? protože ví, že až pojedu kolem příště nebudu nic jinýho hledat.

Do kamene tesat. Bohužel teda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to, že mi to konečně vyjde.

 

 

Sraz Chronomag Beskydy - pátek 28.6. v 18 hodin:

1. Lukin_ova
2. zekon7302
3. Bedjasson (asi budu moci, ale je před vysvědčením a možná budeme mít akci, ta však většinou netrvá dlouho...)
4. filo-boxer (s noclehem)
5. Baker (asi s noclehem)
6. Sect (asi s noclehem)
7. PetrM (bez noclehu, zatím 50:50)

8. Alda

9. Čendík

10. Denisax

11. drew83

12. enGiN (asi s noclehem)

13. Beet (poslední vlakem domů)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po debatě se Sectem jsme se rozhodli dát harcovně šanci. Zajdu tam domluvit detaily a hlavně pravidla. Chodím tam pravidelně a slabší chvilky byly vyjímkou. Každopádně posezení tam je hezké a příjemné. Po návštěvě podám report a dohodneme případně i to ubytování pro ty co ho poptávají.

 

Nemá někdo chuť jít na cvičné pivko už tento pátek ? Docela bych šel. Do Frýdlantu, Kunčic či Čeladné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Aldo, v tom s Tebou plne souhlasim. Prave proto mne prekvapilo, ze odmitli nabidku na celkem slusny prividelek za prodlouzeni zaviracky, ale jak jsem uz rikal Lukinovi, jinak jsem tam byl vzdycky spokojeny, tak treba nemeli svuj den. Navic byl majitel na dovolene a to uz je ta uplne nejhorsi kombinace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nic neposere, tak dojdu :)

 

Sraz Chronomag Beskydy - pátek 28.6. v 18 hodin:

1. Lukin_ova
2. zekon7302
3. Bedjasson (asi budu moci, ale je před vysvědčením a možná budeme mít akci, ta však většinou netrvá dlouho...)
4. filo-boxer (s noclehem)
5. Baker (asi s noclehem)
6. Sect (asi s noclehem)
7. PetrM (bez noclehu, zatím 50:50)

8. Alda

9. Čendík

10. Denisax

11. drew83

12. enGiN (asi s noclehem)

13. Beet (poslední vlakem domů)

14. David_B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz Chronomag Beskydy - pátek 28.6. v 18 hodin:

1. Lukin_ova
2. zekon7302
3. Bedjasson (asi budu moci, ale je před vysvědčením a možná budeme mít akci, ta však většinou netrvá dlouho...)
4. filo-boxer (s noclehem)
5. Baker (asi s noclehem)
6. Sect (asi s noclehem)
7. PetrM (bez noclehu, zatím 50:50)

8. Alda

9. Čendík

10. Denisax

11. drew83

12. enGiN (asi s noclehem)

13. Beet (poslední vlakem domů)

14. David_B

 

Kluciii, tentokrát nedorazím..čas mi to nějak nedovoluje  :)  tak snad příště...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych na jedno zašel, nebo raději na dvě :). Co takhle na zahrádce v BRCu ? Pracovní doba se jim s příchodem léta předpokládám změnila. Mohu zjistit.

 

Jo. U sestřiček by to mohlo být O.K. Pro ty, co neznají, je to zde:

 

http://www.ms-dovolena.cz/celadna/1_37413_u-sestricek/

 

Zatím jsme dva. Přidá se někdo ? Je tam krásná zahrádka s výhledem na smrk a stolovou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám na www.yr.no dlouhodobou předpověď pro MS a vidím příští pátek zataženo a 17 stupňů. To na zahrádku moc nevypadá.

Jinak je mi jedno kde se slezem, jen ať to je v dosahu vlaku, ať nemusím autem. Chtěl bych si dát pivko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...