Přejít na obsah

Hodinářem snadno a rychle


dknespl

Hodinarsky kurz - pruzkum  

72 hlasů

  1. 1. Zájem o kurz

    • Dal bych přednost večerním kurzům
      19
    • Dal bych přednost víkendovým kurzům
      52
    • Měl bych zájem jen o praktické vyučování
      30
    • Měl bych zájem i o teoretické hodiny
      35
    • Měl bych zájem spíše o hodiny
      4
    • Měl bych zájem spíše o hodinky
      52
    • Chtěl bych si během kursu vyrobit hodinky
      40
  2. 2. Trvaní kurzu

    • Víkendový kurz by měl trvat 1 den
      22
    • Víkendový kurz by měl trvat 2 dny
      27
    • Víkendový kurz by měl trvat 3 dny (pátek odpoledne)
      13
    • Víkendový kurz by se měl konat každý víkend
      6
    • Víkendový kurz by se měl konat každý druhý víkend
      19
    • Víkendový kurz by se měl konat jednou do měsíce
      28
  3. 3. Délka kurzu

    • Chtěl bych navštívit 1 víkend
      23
    • Chtěl bych navštívit 5 víkendů
      34
    • Chtěl bych navštívit 10 víkendů
      14
    • Chtěl bych navštívit 20 víkendů
      4
    • Chtěl bych navštívit ještě více víkendů
      7
    • Měl bych zájem i o týdenní soustředění
      9

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Asi aplikujeme odlišnou výrokovou logiku...

 

výše popsaným jsem chtěl nazančit, že si nejsem jistý efektivností videomanuálu. Zvláště lze-li u nás bezproblémově absolvovat roční rekvalifikaci. Videa a návody najdeš na netu. V češtině máš dostupná např. skripta, která tě provedou kompletně rozborkou a oservisováním Prim cal 96. Mohu ti kdyžtak poslat info do SZ na autora. Kdyby to bylo jednoduché jako svíčková, tak se tu vůbec nebavíme.

 

Hodo65... takto myšleno rozhodně.

Měl bych zájem o info na autora skript o kalibru Prim 96.Možno zaslat do SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Chlapi vím, že osobně by to bylo asi o 100% lepší, ale co udělat aspoň nějaké webináře...jednou za čas, 2 hoďky. 

Názornou ukázku toho, jak rozebrat nějaké primky, jak je složit apod...hmm? 
Náklady šula nula hov.., časová náročnost taky malá a nikdo nemusí nikam jezdit. 

 

Aspoň bychom nějak dali dohromady základy a až se něco domluví, tak by to mohlo být už pro mírně pokročilé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

 

Ahoj, narazil jsem na toto vlákno až dnes, jak to dopadlo s realizací. Byl aspoň ten víkendový kurz?

 

Super mi přišla i ta nabídka uživatele hodinar 1953, nenaslo by se neco takoveho i v okoli Brna, nebo pripadne i v Praze, ale tam jsem jen dva dny v tydnu a mam cas jen pozdeji odpoledne  :(

Staci mi jen zakladni veci - terminologie, zakladni naradi a ukony na primkach - vycisteni/namazani, vymena skla, setrvacky, ciferniku, ....

Neco jsem se uz naucil sam, ale hodne stylem pokus/omyl, zaklady by se hodily.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tento prispevok od teba som nevidel, lebo som tu velmi dlho nebol,nechodim sem .Mozno cez zimu (leden ,unor) by som neaky 1-3 dnovy kurz v Brne ci Prahe urobil ,keby ste zaistili miesto,ubytovanie,stravu .cestovne.Najlepsie by bolo u mna ,
kde mam vsetko potrebne,aj naradie pre vas,vy by ste si doniesli co  si chcete opravit.,naucili by ste sa co chcete.
Mohli by ste sa ist okupat kusok od nas do svetoznamych kupeloch DUDINCE! Zatial je to  nezavezne.
Zhanam mechy do 30 rocnych nemeckych kukuciek .Neviet kde ich zohnat.
Upraveno uživatelem hodinar 1953
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info pre zaujemcov.Zial ,zatial nemozem nikde vycestovat ,pretoze mam problemy zo zubami, caka ma totižto hocikedy  bolestive trhanie  rozpadavajucich zubov..Potom min .dva dni nebudem schopni nic robit!,pre to nikde nemozem vycestovat.Takze Iba po dohode u mna najlepsie 1,(2) dni.Jeden zaujemca na jeden den ,by nemal byt problem .hocikedy.Piste na SZ.

Upraveno uživatelem hodinar 1953
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako som uz niektorym pisal ,problem dvaja a viac je zatial v tom, ze mam zapratanu dielnu nabytkom co sme dostali  ,vseliakymi vecmi ,kvetami..Do  garazi tie veci z dielni  nemozem zatial dat,mam tam nepojazdne auto co mi uradli.Asi tak.

Upraveno uživatelem hodinar 1953
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Výhoda jakéhokoli praktického vyučování je v tom, že mistr se podívá, jak to děláš, upozorní, že to děláš blbě (což bývá velmi často), ukáže správný postup a poradí v případě problémů. V tomhle spatřuji jádro veškerého učení.

 

To je jak kdyby ses chtěl naučit couvat s autem podle filmu na youtube.

Takto presne ma prebiehat ten kurz ,ak chcete mat z neho nieco!!!Vyucujuci musi mat viacročnu  prax,vela skusenosti aby mohol poradit kde byvaju problemy,na čo si dávať pozor,ako to opravit,odstranit.Aspon tolko na teraz.Kto ku mne pride rad mu pomozem opravit si co chce ked sa dohodneme.Zaujemca o kurz si moze u mna vybrat co sa chce naucit,ja už viem ,kde co je ho treba pri tom naucit.Napr.vymena osky zotrvacky u PRIM 66 nie je problem zvladnut,ale vycentrovat zotrvacku aby nehadzala, to uz potrebujete  poradit od dobreho majistra!Takto to je s mnohym v hodinkach,kde sa pracuje na stotiny mm!Ja robim vsetko od hodin az po velke stroje,takze viem dobre o com je hodinarcina!Aj dnes som drel do noci,zajtra budem od rana do vecera tiez vonku.Cas na kurzy mam az ked bude uz vonku vsetko porobene,záhrady poorane.Keby niekto zo slov.potreboval si nieco u mna opravit,nieco doucit,dohodneme sa na termine,tak....

Uz som mal ponuky prist aj do čiech,lenze na to potrebujem autom doniest spusta naradia,suciastky,vibrograf,atd.Takze, toto o kurze  na par dni je len predbezné na tuto dobu.O jednodnovom sa možeme bavit.Ozvem sa najskor az zajtra ,napozajtra vecer keby niečo.

------------------------------------------------------------------

Tu na tychto niekolkych (asi 20-tych) strankach neznameho aj pre vas el.techn.fora si pozrite moje zlepsovaky,pripravky,....

Tie blbe keci na prvych strankach  si vobec nevsimajte,dik.Prosim  adminov fora nemažte tu stranku,nie je to reklama,aj tu z vas si tam najdu nieco dobre.

http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=48738&start=330

Upraveno uživatelem hodinar 1953
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...