Přejít na obsah

MS Hokej


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hráli dobře, hezké pokoukání, udělali mi radost. :notworthy: :clap: :clap:

No ja nevim. Hrali dobre ? Vzdyt nas souper nekolikrak poradne zamknul ve tretine, kdyz se hralo 5 na 5. Je to strasne utrapeny. Pokud Pavelec nebude mit v pondeli jeden ze svych vyjimecnych dni, tak nas Kanada strasne rozcupuje. Otacet donekonecna zapasy nejde dlouho vydrzet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stale to beriete tak, ze ste nehrali dobre, ale ked sa na to pozriete, lotysi hrali vyborne v utoku. krasne kombinacie. vedeli sa uvolnit individualne a aj kombinacne. rozdiely v hokeji sa stracaju. vyraznejsie vycnieva kanada, mozno svedsko a rusko, popripade USA, ale vzadu sa to poriadne zahustuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležitý je, at si sednou v lajnách a začne konečně něco hrát obrana a chytat nějakej golman ( je mě jedno kterej ). Když nás zítra Kanada vyklepne, tak je mě to šumák, když jim to vrátíme ve finále, tak se zlobit nebudu :-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem hokejovej trenér, jako spousta místních chytrolínů,ale vítězství se počítá a nevím jak to ti maši kluci udělají, ale držím palce,aby zejtra zabrali hráli hezkej zápas s Kanadou.

 

PS. Trenéři halo, dělá si z vás v rozhovoru srandu i J.J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem hokejovej trenér, jako spousta místních chytrolínů,ale vítězství se počítá a nevím jak to ti maši kluci udělají, ale držím palce,aby zejtra zabrali hráli hezkej zápas s Kanadou.

 

PS. Trenéři halo, dělá si z vás v rozhovoru srandu i J.J.

 

Ahoj longu, já myslel, že od toho tu to vlákno je, aby se každej mohl vyjádřit a neplevelilo se iks dalších vláken, když hokej třebaněkoho nezajímá?? Nebo se pletu? Proč hned máme bejt chytrolíni, moc nechápu.

Jo a že J.J. žertuje, je jen dobře, aspoň víme, že je OK a bude hrát i další zápas :-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...