Přejít na obsah

MS Hokej


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak neviem, ja sa vzdy snazim na to pozerat co najviac objektivne.. hrali sme 2 tretiny total na h...o, tak ako sme vyhrali sme mohli kludne aj prehrat, ale rozhodcov by som v tomto zapase naozaj nehodnotil najhorsie...

Já viděl jen druhou polovinu utkání a přestože silně fandím Slovensku, rozhodčí pískali nechutně (alespoň to, co šlo vidět v televizi), pokud by tomu bylo naopak, asi bys to vnímal víc :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já viděl jen druhou polovinu utkání a přestože silně fandím Slovensku, rozhodčí pískali nechutně (alespoň to, co šlo vidět v televizi), pokud by tomu bylo naopak, asi bys to vnímal víc :cheers:

tomu ver :) ale len jeden priklad - vylucenie Tatara bolo nespravne, takze aj Slovinci nevysli naprazdno.. ostatne ja sa na rozhodcov nezvyknem stazovat. su tam 4 kusy tak nech sa kurva snazia :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se rozhodl, že pojedu na celý víkend do Prahy a zkusím nějákého toho veksláka přímo na místě  :lol2:  Dostal jsem strašnou chuť fandit....

Moc ho nemlať, on ty tržní ceny neurčuje :D :D

Já jedu do Prahy teď, mám se mrknout kolem arény, jestli se nějaké lístky na Francii nepovalují na zemi?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc ho nemlať, on ty tržní ceny neurčuje :D :D

Já jedu do Prahy teď, mám se mrknout kolem arény, jestli se nějaké lístky na Francii nepovalují na zemi?  

:lol2: To by jsi byl hodný....Rád bych na sobotu večer, Švédsko, ale chci sedět vpředu, nebo na neděli na nás, no...Jsem zvyklý s Afriky smlouvat, tak tipuji, že vekslák ho nechá za dvě stovky  :lol:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc ho nemlať, on ty tržní ceny neurčuje :D :D

Já jedu do Prahy teď, mám se mrknout kolem arény, jestli se nějaké lístky na Francii nepovalují na zemi?  

Aby tě tam nějakej snaživej policajt nesebral i s tím překupníkem :lol2: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...