Přejít na obsah

MS Hokej


Doporučené příspěvky

Čo si si trošku viac potiahol z nejakého silnejšieho materiálu? Ja som plakal ako nám všade ubližujú a kde? :eek:  tu iní plakali, že sme vyhrali na Slovinskom len vďaka rozhodcom, tak sa zobuď a nehúl toľko, lebo zajtra ani nebudeš vedieť ako dopadol ten zápas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Čo si si trošku viac potiahol z nejakého silnejšieho materiálu? Ja som plakal ako nám všade ubližujú a kde? :eek:  tu iní plakali, že sme vyhrali na Slovinskom len vďaka rozhodcom, tak sa zobuď a nehúl toľko, lebo zajtra ani nebudeš vedieť ako dopadol ten zápas.

Places furt a nehulim jako asi ty,tak se uklidni. Mozna by to chtelo zase nejake obcanstvi pro kanadany,abys nemel ten pocit malosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Places furt a nehulim jako asi ty,tak se uklidni. Mozna by to chtelo zase nejake obcanstvi pro kanadany,abys nemel ten pocit malosti.

Ty sa o moje pocity neboj a staraj sa radsej o to ako budes na vaclavaku  zhuleny tancovat na vasu novu narodnu hymnu vysoky jalovec :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty sa o moje pocity neboj a staraj sa radsej o to ako budes na vaclavaku  zhuleny tancovat na vasu novu narodnu hymnu vysoky jalovec :lol2:

Neboj,mam listky. A nevim,co to mas s tim hulenim,neznas me a delas ze sebe haura po netu.

Pro upresneni,my hrajem v sobotu i v nedeli,co vy?nemuzu vas v programu najit. Tvou mluvou,asi hulite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To preto nemozes najst, lebo si zhuleny

Přečo tu robíš zo seba cocota? Kvoli takým, ako si ty, tu potom vládnu konflikty, ktoré rozdelujú normálnych chalanov, ktorí majú radi hodinky a nezáleží im na jazyku, ktorým hovoria. Pokial máš potrebu si čokolvek ventilovať, tak si vybehni do lesa, na záhradu, do posilovne...

Ďakujem za pochopenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky me to neprijde dobry, hlavne jsem zvedavek kdo z tech kluku co vcera valeli mu udela misto :( Jak rikas, je to pan hokejista, ale priletet a po par dnech klidu hned nastoupit do rozjetyho vlaku...., navic do veleduleziteho zapasu s Kanadou, uvidime. U Ovce to vidim jinak, on je pro sbornou nekdo kdo je stmeli, ale nasi jsou jako parta myslim OK.

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, Plekanec je jeden z nejlepších hráčů. Samozrejme, ze je to posila :-) At bude hrát kdekoli.

To jo,to je jasny,jen se bojim,ze se urazi nekdo,koho vysoupne z presilovek,z lajny atd. Jo,jsou to profici,ale pocit ukrivdeni

Normalne bych napsal,ze si hraci za 8 zapasu zvyknou na spoluhrace z lajny,ale to u ruzi nehrozi :-)))))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo,to je jasny,jen se bojim,ze se urazi nekdo,koho vysoupne z presilovek,z lajny atd. Jo,jsou to profici,ale pocit ukrivdeni

Normalne bych napsal,ze si hraci za 8 zapasu zvyknou na spoluhrace z lajny,ale to u ruzi nehrozi :-)))))).

Není třeba zapomínat, že se jedná o týmový sport a oni to ti chlapi dobře vědí, pokud Plekanec může pomoci (a já jsem přesvědčený, že ano), pomůže vyhrát všem. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přečo tu robíš zo seba cocota? Kvoli takým, ako si ty, tu potom vládnu konflikty, ktoré rozdelujú normálnych chalanov, ktorí majú radi hodinky a nezáleží im na jazyku, ktorým hovoria. Pokial máš potrebu si čokolvek ventilovať, tak si vybehni do lesa, na záhradu, do posilovne...

Ďakujem za pochopenie.

Souhlasim, nezlobte se, ze jsem do teto debaty tak vlezl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...