Přejít na obsah

Prim Digital


Doporučené příspěvky

Jelikož se moduly v těchto digitálkách dost kazily, tak ze SSSR přišlo obrovské množství modulů jako náhradní díly. Prostě na výměnu za nefunkční modul v hodinkách. A mezi těmito náhradními moduly se objevilo určité množství modulů, kde je místo slova "DATUM" užito slova "FECHA". Tak jsem to někde slyšel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Ani jsem nevěděl, že tady vlákno k digitálkách Prim je, tak kromě příslušného vlákna digitálního přispěji i tady.

Manželka našla při úklidu moje primky, které jsem kdysi dostal. Na cestě je nová baterka, tak jsem zvědavý jestli půjdou.......

IMG_20210312_102930 (1).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netuším, jestli je krabička původní, prostě v ní ty hodinky byly. Papíry nevím, manželka pokračuje v úklidu :-). Řemen bych si tipl, že původní je a docela koukám, že se nerozpadl. Nejvíce jsem zvědavý jestli budou hodinky šlapat. Snad jsem objednal správnou baterku. Byla u nich v krabičce nějaká G3 A a dovnitř vešla.

Když jsem je dostal byl jsem naštvaný, že to nejsou digitálky z tuzexu, které jsem si přál :-)-. A fakt jsem je neviděl cca 35 let. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Optám se raději tady přímo v digi sekci.... vyměnil jsem baterii a protože displej vynechával jeden segment, rozhodil jsem strojek a očistil gumičky. Po složení OK. Den jsem je nosil a segment zase mizí... je možné, že by pomohlo přiohnout packy, které přitlačují displej? Máte někdo zkušenost?  Nerad bych skončil s křupnutým LCD. 😶 

 

Hodinky mám od táty. Zbláznil se a začal nakupovat Primky, má / měl černé (jedny jsou tyto), modré a bordeau. Nabídnul mi, ať si jedny vyberu, než ostatní prodá. Teď se totiž naopak většiny Primek zbavuje...

20211120_104309.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...