Přejít na obsah

Originální printy starých reklam


Rodkopf

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 445
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Kdyby tu někdo sbíral papírový reklamy. Mám sbírku dobových 1980 - 2000 reklam Rolex ( něco mám dvakrát, a pár i třikrát, takže to můžu pustit - vyměnit  za jiné co nemám ) - SUB / GMT / EX / EX II / DJ / AK / DD - všechno v rozměru A5 - A4 ( fajn k zarámování ). Kdyžtak piště SZ :)

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

sory nech to je aj trikrat rolex, ale ta velkost na tej ruke je smiesna :D

Jakmile hodinky precuhuji zapesti, tak to vypada divne a vubec to neni pohodlne na noseni. Dnes velikost a bling bling efekt prodava. Prosel jsem si tim taky, takze te nebudu presvedcovat. Jsem ale rad, ze jsem se usmernil a v klidu si nosim sve kousky v rozmezi 34-40mm.

A ta fotka nahore je proste dokonalost sama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hento aj tie dnesne talire su proste smiesne. Oboje extrem. Na tu dobu to bolo ok, dnes nie.

Ja to nechapem, keby to boli primky, tak sa kazdy smeje, jak to hrozne vyzera, ale jak to je rolex, tak uz je ta velkost normalna :D

 

edit: to endy, ja som nikde nepisal o nevkusne velkych hodinkach.

Upraveno uživatelem radorado
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ta fotka nahore je proste dokonalost sama

Také jsem z ní unešený, stejně jako z toho, že: Postavili jsme explorery prostě proto, že nemáme na Matterhornu žádný servis... :) Jinak se přidávám k názoru, že na tu dobu to byla plně standardní velikost a i dnes na menších zápěstích udělají spoustu parády.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...