Přejít na obsah

Originální printy starých reklam


Rodkopf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 445
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jo Santa Klaus, to je borec, receives his Christmas Gift, takovéhle reklamní tahy jdou přímo na branku a do srdce zákazníka. Hodinky Elgin, ale kde jim je dnes asi konec.  :photo:  To je dost dobrý, ovšem v nejbližší době bude taky zajímavé v našem regionu,  co nám nadělí Santa Zeman, zatím to byla jen těžko léčitelná viroza.... takže by se hodilo nejen souručenství s Dědou Mrázem, ale i In Trump We Trust.....

:notworthy:

***

 

post-18915-0-52818400-1489053087_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, zkusim se zeptat tady.

Zhruba kolem roku 2000, kdy jsem byl jeste studentik, jsem chodil kolem hodinkovych obchodu a zaujala me tam reklama na jedny chrona. Snazil jsem se ji dohledat, ale uplne se mi nedari. Chtel jsem zjistit, jestli by se mi libily i ted a pokud ano, tak jestli pujdou nekde treba jete sehnat.

Ted, co si pamatuju - jelikoz je pamet nespolehliva a casem si realitu prikrasli a pretvori, tak dam vedle toho pravdepodobnost:

- Cerny cifernik, spis oblekovy vzhled 99%

- Cista tenka luneta bez cislic 95%

- trikompax 70%

- Myslim si, ze to byly Longines, ale cim vic o tom premyslim, tim vic me to mate. Kazdopadne prvni tip byva vetsinou spravne. Takze Longines 60%

- Na tom reklamnim letaku byla znama osobnost muzskeho pohlavi, rekl bych ze American. Puvodne jsem si myslel, ze to mohl byt Humprey Bogart, ale kdyz jsem hledal jeho reklamy s Longines, tak jsem ta chrona ve spojeni s nim nenasel. Takze to nejspis nyl nekdo jinej, ale nevim kdo (pripadne jina znacka jodinek). Fotka byla tusim ze cernobila.

Vim, ze jsem zas tolik info nedal, ale to je vse, co si pamatuju. Za jakekoliv rady a napady budu vdecny. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je perfektní vlákno!  Nemůžu uvěřit, že celou dobu co jsem tady mi unikalo. :bangin: Projel jsem ho na jeden zátah celý a docela mě překvapuje, že jsem nenarazil ani na jednu reklamu na ORIS. Přitom strejda G něco taky vyplivl

 

 

 

post-32970-0-67482900-1489482524_thumb.jpg

post-32970-0-38854200-1489482543_thumb.jpg

post-32970-0-14700400-1489482558_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je perfektní vlákno!  Nemůžu uvěřit, že celou dobu co jsem tady mi unikalo. :bangin: Projel jsem ho na jeden zátah celý a docela mě překvapuje, že jsem nenarazil ani na jednu reklamu na ORIS. Přitom strejda G něco taky vyplivl

 

Neboj, ještě mám nějaký printy "v rukávu". Ale Orisek tam asi moc nebude (jestli vůbec nějaký). Koneckonců v mojí mikrosbírce chybí mraky printů různých značek.

Nedávno jsem viděl ty Keleky v prodeji. :) Jsou to krasne hodinky.

 

Kde? Tady na chronomagu??? Taky se mi moc líbí. Navíc ani nejsou zbytečně velký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, špatně jsem to formuloval. Pár printů ještě mám postahovaných v počítači...

V pohodě, já jen že už jsem začal pomalu závidět co máš za parádní sbírku! :) každopádně stahovaný taky super a dík za fajn vlákno. Ty retro reklamy a slogany měly něco do sebe

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...