Přejít na obsah

Kaučuk B42 marinemaster


nesquik

Doporučené příspěvky

Tak jsem před nedávnem pořídil novy reminek. Pote co jsem při výměně strhnul obe stezejky (nest - 1200,-) jsem konečně užíval tu brutální oranžovou barvu, a pak jsem zjistil, možna to mnozí zde již vedi, ze ten oranzovej pasek ve tmě sviti !! Super bonus :)

post-15537-0-04716900-1368255401_thumb.jpg

post-15537-0-52220300-1368255342_thumb.jpg

post-15537-0-37240600-1368255297_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

pre info : cierny by mal byt kaucuk a oranzovy silikon. mam oba a kazdy je uplne iny. cierny je tvrdsi a na dotyk drsnejsi, oranzovy je maksi, ohybnejsi a na dotyk hladky. hlavne ma kazdy iny tvar, cierny skor padne uzkym zapastiam, oranzovy je prijemnejsi na hrubsiu ruku. ano, oranzovy svieti, ale co z toho ked len par minut... tak isto ako lumi na ciferniku...

podla mna je to dost divne ak su v nich taketo rozdiely... na stranke fortisu o tomto neni ani N!

post-22327-0-46802000-1383566466_thumb.jpg

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

doplnenie info: oranzovy kaucuk mi uplne presne nedoliehal k puzdru. poslal som ho do Nest-u na reklamaciu a do tyzdna mi prisiel fungl novy. odpisali, ze vraj vyrobna vada ci co. ten novy je rovnaky silikon, no tvar ma totozny ako ten cierny. t.j. neni tahy ovalny. je neskutocne makky, pocitovo na ruke takmer jak nejaky latkovy nato... pred nastartovanou v3s prehlasujem, ze ide o najpohodlnejsi remen aky som kedy mal :)

post-22327-0-57690000-1384850005_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Chápem tej hre s farbičkami, ale pardon, mne sa to vôbec nepáči. Robiť z rady Marinemaster fashion bielítko mi príde zbytočné. 

No a co je to s tou zubatou lunetou jineho, nez fashion? Ja bych tedy spis pouzil slovo cool, na te oranzove spis super cool, ale za ten pul rok se mi okoukala, tak si dam bilou a na leto zase oranzadu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...