Přejít na obsah

Kaučuk B42 marinemaster


nesquik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

u mna tah aj obe gumky uplne v pohode (v gumke treba vybrat tu kovovu trubku a dat tam stezejku bez toho), ale s kozenym to mam tiez tak nachuja... proste ne a ne to trafit, chce to zatlacit ten medzikus riadne smerom k hodinkam a zaroven spravne nastavenu stezejku tlacit do druhej diery v nozicke... nakoniec sa podarilo, ale spotil som sa riadne a niekedy som mal pocit, ze si spravim z hodiniek vajce :mummy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přesně tenhle problém mám s tou gumou, nemůžu to prostě naštelovat aby to zapadlo do té "rýhy" a zároveň do druhé dirky, nicméně teda myslíš vyndat tu kovovou trubičku, to mě nenapadlo. Akorát si řikám, jestli se to pak třeba snadněji nepřetrhne nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Po roku...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Potřeboval bych poradit. Mám B42 Cosmonaut v chronu a dnes mi přišel silikon,ale když jej nasadím,tak je jako by utopený pod okrajem nožek. Co jsem se díval na net,tak šroubky jsou v nožkách u horní oblinky,já je mám spíše uprostřed.  Kde je chyba,mám nějaký starší typ pouzdra?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Kašli na kaučuk - i když pominu předraženou sponu tak i nová černá guma je sprostý šmejd. Už po 3 měsícich velmi střídmého nošení mám obě strany zhruba půlcenťák od stěžejek zevnitř puklé, takže pomalu začínám chápat proč mi v Nestu přibalili k novým hodinkám i origo kožku zdarma :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Radek124 napsal:

Kašli na kaučuk - i když pominu předraženou sponu tak i nová černá guma je sprostý šmejd. Už po 3 měsícich velmi střídmého nošení mám obě strany zhruba půlcenťák od stěžejek zevnitř puklé, takže pomalu začínám chápat proč mi v Nestu přibalili k novým hodinkám i origo kožku zdarma :thumbsdown_anim:

Tak uz sem rozhodlej pro corduru s preklapavaci sponou 

AA7E1F99-30B2-4E88-BCC0-4D8C3F36661C.png

B41BF528-9AE9-4BD3-ADC5-17D5C2E3367C.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...