Přejít na obsah

Kaučuk B42 marinemaster


nesquik

Doporučené příspěvky

Zubatka = zvýšenie ovládania lunety, okamžitý úchyt. Už sme to tu niekoľkokrát riešili, že zámer možno aj dobrý - výsledok rozpačitý. Z osobnej skúseností aj ovládanie bezzubej lunety ide takisto veľmi dobre.

 

K vzhľadu - v pohode, ak sa to niekomu páči, to je v poriadku, ale jednoducho píla Marinemaster a biely kaučuk, jednoducho toto mi nereže  :cheers: . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Chlapi, jakou máte obecně zkušenost s kaučukem? Všude si ho každý chválí, já osobně taky. Nicméně se chci zeptat, kolik ta guma vydrží? Kolik let nošení, kdy dle Vaší zkušenosti začne vypadat nevábně? Případně prosím o info u té oranžové, bílé či žluté gumy, jak moc je náchylnější než třeba ta černá či modrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě: měl jsem před pár lety měl oranžový silikon, vše ok a moc jsem ho nešetřil, stáři (opotřebení) jsem poznal podle toho že se mi silikon začal lesknout, normálně na třecích vnějších plochách byl "vyleštěný"normálně je matný :), (jinak žádné trhliny nebo něco podobného) zní to blbě, ale já to tak měl.

 

Na těch současných Fortiskách ho mám nový cca 2 měsíce, takže zatím nic, žádné závady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam cierny kaucuk uz cca rok a zatial vyzera jak novy. teda aspon som si ziaden rozdiel nevsimol, ani lesknutie. silikon je uz od vyroby lesklejsi a ohybnejsi, ten mam tiez v podstate uz rok a tiez sa mi vidi rovnaky ako ked bol novy.

jedinu vytku mam k tomu, ze by mohol byt cierny kaucuk maksi a ohybnejsi tak ako je oranz silikon. bolo to tak vzdy, no osobne by mi viac vyhovovalo keby aj cierny bol silikon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co je to s tou zubatou lunetou jineho, nez fashion? Ja bych tedy spis pouzil slovo cool, na te oranzove spis super cool, ale za ten pul rok se mi okoukala, tak si dam bilou a na leto zase oranzadu..

mám tam pátej rok bílý silikon a na tu oranžovou jsem pořád neměl odvahu (vyřešil jsem to Marsovkama :)) ), ale možná to není tak blbej nápad - zkombinovat bílý číselník s oranž. řemínkem :)  Asi do toho taky půjdu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jak je ma tom ten silikon s cistenim? Zazira se do toho spina nebo se to da cistit v pohode?

v pohodě, třeba mýdlová voda. Občas prošťourat dírky na řemínku :))  Výhodou silikonu, na rozdíl od kaučuku, je, že nevysychá. Proto je pořád stejně ohebný.

Ale je fakt, že po pár letech bílá není bílá. Oproti novému řemínku je ten můj o odstín tmavší, ale pořád to jde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...
  • po měsících...
  • po měsících...

Nechce se mi zakládat nové vlákno, tak se zeptám zde - mám B42 Cosmonauty a chtěl bych na ně nasadit zde probíranou oranž gumu, ale ať dělám co dělám, nemůžu tam za žádnou cenu nasadit stěžejku(přijde mi, že se musí zároveň zaklapnout ta drážka na jedné straně a zároveň trefit díra v pouzdru na druhé straně a nemůžu to prostě za žádnou cenu naštělovat, aby to zároveň zapadlo a stěžejka byla nasazená). Když tam vracím tah (po desítkách minut s pocitem prohry), jde to zcela bez problému. Je na to nějaký fígl? Jsem skutečně takový kopyto a budu s tím muset potupně k hodináři? Za každou radu díky:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce se mi zakládat nové vlákno, tak se zeptám zde - mám B42 Cosmonauty a chtěl bych na ně nasadit zde probíranou oranž gumu, ale ať dělám co dělám, nemůžu tam za žádnou cenu nasadit stěžejku(přijde mi, že se musí zároveň zaklapnout ta drážka na jedné straně a zároveň trefit díra v pouzdru na druhé straně a nemůžu to prostě za žádnou cenu naštělovat, aby to zároveň zapadlo a stěžejka byla nasazená). Když tam vracím tah (po desítkách minut s pocitem prohry), jde to zcela bez problému. Je na to nějaký fígl? Jsem skutečně takový kopyto a budu s tím muset potupně k hodináři? Za každou radu díky:-)

Asi tě zklamu, ale fígl na to není, je to prostě o tom to tam narvat a to doslova. Bohužel je to jak kdy, ale jsou tahy od Fortisu, které jdou krásně a pak tahy, které jsou podobné drama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...